Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chrapałka

Ojciec okłamuje synów

Polecane posty

Gość pani x yz
moj maz nie ma kontaktu z dzieckiem od 7 lat i go nie szuka .jest wspaniale .na ex dziecko placi alimenty i tyle moze raz do roku jakis tel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionette
Byly wojny, to prawda, ale i tak uwazam, ze nie usprawiedliwia to braku kontaktu z dziecmi. Mozna chciec ukladac sobie na nowo zycie, odciac sie od przeszlosci, ale dziecko to czlowiek powolany do zycia przez oboje rodzicow - z mojego punktu widzenia odrzucenie odpowiedzialnosci za wlasne dzieci jest niewyobrazalne. Ale widac to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyśśś
dostałam wytyczne od psychologa dziecięcego -absolutnie nie okłamywać dzieci ale mówić im prawdę w sposób dostosowany do ich wieku -na pytanie dziecka "czy tata mnie kocha?" odpowiadać "ja cię bardzo kocham i nigdy cię nie zostawię, zawsze będę z tobą" podobno dziecko boi się że i drugi rodzic go opuści i potrzebuje takiego zapewnienia -nie tworzyć fałszywego wizerunku nieobecnego ojca ojciec musi sam swoimi czynam i stworzyc wizerunek siebie w dziecku -nie wolno tworzyć sprzecznych sygnałów typu że matka wmawia dziecku że ojciec kocha dziecko i jest nieobecny bo pracuje gdy jednocześnie nic nie wskazuje na to że to prawda bo ojciec zapomniał o dziecku porad było więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×