Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem czy się zgodzić

Moja 17-letnia córka chce chodzić na solarium

Polecane posty

Gość Mamusiaaa40
Moja córka tez ma 17 lat i ma o wiele bardziej rygorystyczne zakazy. Nie pozwalam jej farbować czy prostowac włosów , dziewczynka w jej wieku powinna być naturalna. Moja córka się nie maluje, pozwalam jej się malować tylko na jakies większe imprezy.Na dyskotekę czy na wyjazd z chłopakiem będzie miała czas później !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiaa40 - wpsolczuje Twojej corce. Nie ma to jak wykorzystywac wladze przeciwko wlasnemu dziecku :O Dziecko nie jest wlasnoscia rodzicow, to wolny czlowiek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana krytykantka
opalenizna rozni sie kolorem -zdanie prawdziwe niewidoczne kiedy jest lekka-zdanie prawdziwe nie widze sprzecznosci :) malo osob korzysta z solarium zeby sie lekko opalic -zdanie prawdziwe wiekszosc, ktora korzysta wyglada wiec tandetnie nawet lekka oplenizma solaryjna jest grozna dla zdrowia, bo te lampy sa rakotworcze. nigdy nie wiesz ktore znamie jest podatne na promieniowanie. mamusia - co tu z toba dyskutowac. sama poniesiesz konsekwencje wlasnej glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaaa40
Turqoise --> Moja córka teraz poświęca czas na naukę, ma wyznaczony czas w którym może użytkować internet, ma czytać tez ksiązki nie tylko przesiadywać przy internecie. Po 20:00 ma zakaz korzystania z internetu. Co do malowania się, dziewczynka w jej wieku ma być naturalna. O solarium nawet nie byłoby mowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana krytykantka
Turqoise --> Moja córka teraz poświęca czas na naukę, ma wyznaczony czas w którym może użytkować internet, ma czytać tez ksiązki nie tylko przesiadywać przy internecie. Po 20:00 ma zakaz korzystania z internetu. Co do malowania się, dziewczynka w jej wieku ma być naturalna. O solarium nawet nie byłoby mowy ! o -ma czytac. czyli czytanie jest jej obowiazkiem? przychodzi ci do glowy, ze znaczy to, ze nie jest przyjemnoscia? a pozniej bedziesz wdziecznie zdziwiona jak dziecku nie bedzie sie chcialo isc na studia. przeciez zawsze dbalas by traktowalo cyztanie jak obowiazek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za mloda na wyjazd
tez jezdzilam sama po Polsce w tym wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaaa40
Moja córka ma świetne wyniki w nauce, także o studia bym się nie martwiła ! Teraz ma czas na naukę, ma czas by przygotowac się własnie na dobre studia ! Na chłopc.ów i imprezy będzie miała czas później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana krytykantka
mamusia czeka cie wiele zdziwien! logiczne konsekwencje takiego wychowania nie sa takie jakich oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka takiej matki
mamusia- możesz być pewna, że Twoja córka Cię okłamuje, nie ufa Ci i boi się Tobie o czymkolwiek powiedzieć, przecież sama powiedz- na[ewno Ci się nie zwierza? Ja miałam taka matke i kłamałam ją na każdym kroku, by móc np. spotkac się z moim chłopakiem. Z nia nie było dyskusji. Tym swoim super wychowywaniem osiągnęła tylko to, że się balłam jej o czymkowielk powiedzieć, nie miałam do niej żadnego zaufania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×