Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olokkk

jak byc fajna dziewczyna? taka, ktora beda lubili faceci?

Polecane posty

Gość olokkk

ciekawa jestem, bo jak na razie to mnie srednio lubia:P i nie wiem co zle robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olokkk
bez sensu, bo jak staram sie zagadywac, cos tam cos, to wychodze na jakas debilke. jak milcze tez zle.a jednak ciezko byc soba, gdy slabo sie kogos zna i czlowiek robi takie rozne, dziwne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałabym wiedzieć. Od siebie dodam, że bycie słodką nie działa, niestety.:( Oni chyba naprawdę wolą zołzy niż miłe, sympatyczne, kulturalne i dibre kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olokkk
chyba takie sa dla nich za nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop*****lam dziś każdemu
czy myślisz że przez druty telefoniczne można komuś doradzić jak być fajną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i za nudne, ale jakich atrakcji potrzeba facetowi?:oKobieta jest przecież po to, żeby mężczyznę wesprzeć, pocieszyć, docenić i się ładnie w jego cieniu prezentować.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olokkk
wiesz, faceci szukaja przyjacilki, kochanki. mysle,ze z szukaniem kobiety to tak jak z szukaniem przyjaciela, mamy sie dobrze czuc, nie nudzic ze soba, dogadywac, no i ma byc pociag psychiczny i fizyczny. ja przed facetami sie zmaykam, boje sie rozmawiac i nie jestem ciekawa:O to jestchyba najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
ale faceci glownie patrza na kobiete pod katem sexu...opedzic sie nie moge od nich,a szukam tylko przyjaciela:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olokkk
przyjaciela? tylko? wiesz, ze to niemozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, faceci patrzą na kobiety z pktu widzenia ich przydatności seksualnej, a kobiety doceniają tez inne aspekty, a może przede wszystkim nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop*****lam dziś każdemu
wszyscy tak nie myślą tylko trzeba ich wynajdywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glifora
a wiesz...ja etz nigdy nei wiedzialam jak sie am zachowywac przy facetach zeby sie im spodobac...ale poprostu byc soba ...zadbana , ładnie ubvrana bez jakis udziwnien i najwazniejsze zeby miec rowno pod sufitem...musisz wyczuc faceta czy chce rozmawiac na powaznie czy zartowac i musisz sie dostosowac do sytuacji..ale przde wszytkim ladny usmiech ale nei rob z siebie slodkiej idiotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olokkk
moze bez przesady, mysle,z e sa fajni faceci jeszcze na swiecie i nie wszyscy wlasnie patrza tylko pod wzgleme seksulanym, widze, ze jednak charakter tez sie dla nch liczy. ciekawa jestem tylko, jakie te cechy charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot facet nie moze byc pantoflarzem:) podstawowa zasada:).........a kobiety najlepiej te które nie udaja jedna przed druga kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>. nie wszyscy wlasnie patrza tylko pod wzgleme seksulanym A niby pod jakim innym mielibyśmy patrzeć? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olokkk
glupie jest to, ze to ja mam se dostosowywac do facea, czy on ma akurat ochote zartowac czy teznie.a gdyby to on tak mial sie dostosowywac? i wlasnie z tymi udziwnieniami:P, to nie wiem, czasem mam wrazenie, ze ich kreca wlasnie takie dziwactwa. nie uwazacie, ze to dziwne, mam brata, nawet 2, a nie potrafie gadac zfacetami:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> a gdyby to on tak mial sie dostosowywac? Poszukałby sobie innej, która się do niego dostosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdis rulez....
Jak: a tak trzeba być sobą, nie być miągwą (użalanie się nad sobą odpada) faceci nie znoszą takich kobiet, trzeba mieć jakąś pasję i swoje życie, jakieś małe tajemnice ;)...potrafić spędzać czas w samotności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak: a tak trzeba być sobą, nie być miągwą (użalanie się nad sobą odpada) faceci nie znoszą takich kobiet" --> no tak, bo samiu tacy są "trzeba mieć jakąś pasję i swoje życie" --> pasje=faceta, swoje życie=życie faceta "jakieś małe tajemnice" --> kochanka, najlepiej niejednego " ...potrafić spędzać czas w samotności..." --> bo i tak taki będzie finał:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olokkk
a mi sie wtdaje, ze trzeba duxo gadac. to ich kreci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza szkapa
najlepiej ich olewac; wtedy latają jak psy z pęcherzyną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×