Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wujek1986ua

dlaczego Polki sa takie brzydkie i o siebie nie dbaja ?

Polecane posty

To, ze wujek to zalosny cienias to wiadomo o tym od dawna. Najpierw robil z siebie ostatnia ciote wypisujac jakies teksty o tym jak biedaczek zostal porzucony najpierw przez dziewczyne a potem przez jakas laske z czata (juz one zauwazyly jaki z niego cienki bolek), a teraz gdy sie troche podniosl z depresji zaczal wiele hojraczyc. Pojechal se na Litwe i Lotwe, wydalo mu sie ze Ameryke zobaczyl wiec sie wymadrza chlopak. A jestem przekonana, ze za pare tygodni czy miesiecy znow zacznie pisac zalosne teksty, jak sie przekonana, ze na Litwie i Lotwie tez wziecia nie ma:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek1115
nonono...widze, ze uzytkownicy tego forum NIE MACIE ZIELONEGO POJECIA o sprawie, tak sie sklada ,ze ja rowniez ostatnio wrocilem z wyjazdu...jestem przedstawicielem firmy transportowej obejmujacej kraje wschodnie, miedzy innymi LITWE, LOWTE, BIALORUS, i moi drodzy koledzy i kolezanki, musze Wam powiedziec ze ''WUJEK'' ma RACJE, Polskie dziewczyny wcale nie sa najpiekniejsze jak to glosi ''legenda,sa jakie sa, nie mowie ,ze wszystkie nie maja prezencji ani urody ale wiekszosci z nich po prostu nie zalezy na swoim wygladzie, nie wiem skad to wynika, moze nadeszly wlasnie takie smutne czasy, a moze po prostu chochol zawsze byl i bedzie chocholem, absolutnie nie chce tu obrazac tej czesci plci pieknej, , z ktorej przyklad powinny brac wszystkie polskie kobiety....Polska stoi w jakims marazmie....jadac miastem i wygladajac za okno, jedyne co mozna zauwazyc to znaki ostrzegawcze o robotach drogowych, kobiety??/A I OWSZEM sa, ale uroda nie grzesza...czasami mozna spotkac jakies indywidualnosci, ale zdarza sie to dosc rzadko...z calym szacunkiem dziewczyny, ale czas najwyzszy by wziasc sie za siebie:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
Sama kasa nie wystarczy, jakbys się nią interesował to by nie odeszla, ale skoro wolisz się oglądać za innymi laskami zamiast docenić to co masz, to sie nie dziwię, ze cię w dupsko kopnęła. Brawa dla niej. mądra kobitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanmarian
p.s. ja tez nie jestem ze wsi :O:O:O:O:O:O:O wlasnie, ze mam dziewczyne, piekna, madra, z poczuciem humoru , ktora kocham nad zycie, a ona mnie. a wiesz czemu? bo nie jestem cieniasem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
Wiesz franiu, na polskich męzczyznach tez nie ma na czym oka zawiesić. Przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
tylko ze jak wam facet da ta kase na jakas szmate czy na fryzjera to sie zaraz obrazacie ze was nie akceptuja i chca was zmieniac hehehe autor ma racje te suczki ze wschodu sa super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
chcąc zmieniać kogoś zacznij od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
tam gdzie nas nie ma trawa jest zawsze bardziej zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od malego podrozuje po Europie i pierwsze co zauwazylam jak zaczelam dorastac, ze Polacy na tle innych Europejczykow wypadaja okropnie: wiekszosc niezadbana, nie potrafi sie dobrze ubrac, do tego jedyne na co ich stac to na male piwko i nic wiecej. Wiecznie niezadowoleni, zakompleksieni. Nie maja odpowiedniego podejscia do kobiety a potem dziwia sie, ze taka ich zostawia i odchodzi z innym. Stwierdzilam, ze nie ma co sobie zycia z takimi marnowac i meza poszukalam sobie poza granicami tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
Bo jak Ty dajesz jej kasę i mówisz: "zrób coś z sobą" to sorry, chamstwo trzeba tępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
przechodzimy z jednego bagna do drugiego narzekacie ze facet wam nie daje kase na rzeczy a jesli juz sie taki znajdzie i chce wam dac to jest wyzywany od chama i prostaka ktory patrzy na wyglad no faktycznie polki to tragedia ja bylem 2 tyg nad morzem i przez te 2 tyg byly ze 2-3 laski ktore byly warte uwagi bo mialy extra dupcie a reszta to kaszaloty po 30 i ciezarowki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiosennej
wiosenna mglo--> jakiej narodowosi masz meza jesli mozna spytac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
Niektórzy to się w dżungli wychowali. Czy kobiety mówią na was per "psy"? Skończ z tymi suczkami, bo to świadczy tylko o Twoim braku kultury wsiowy casanovo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek1115
heheh...polscy mezczyzni??? absolutne racja, jest z nimi podobnie jak z kobietami..... w rezultacie trzeba jechac do duzego miasta by zakrecic oko wokol kogos konkretnego.....powiedzcie dlaczego tylko w Polsce istnieje definicja: drecha, dresiarza, kibola tudziez buraka....tacy sa i zawsze byli ale nie mowcie ze nie ma fajnych facetow, i tacy tez sa z tym ze podobnie jak kobietom, nie zalezy im aby swietnie wygladac, leb zgolony na pale, jeansy ,koszulka i temat zamkniety,..blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
Kochane kobietki, ależ ci nasi rodacy zadufani w sobie. Może by ich tak do odstrzału? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
spokoj suczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
a kto cie zapldni suczko jak nas nie bedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
Akurat ci wygoleni na zero sa zazwyczaj kulturalniejsi niż prostaki w garniakach, zgrywajacy wielkich amantów. a w gruncie rzeczy sa bystrzy jak woda w klozecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz jest Wlochem. Ma przesliczna wloska urode a do tego ma przecudny charakter. Jest bardzo opiekunczy, troszczy sie ode mnie. Do tego sam dal mi pieniedze na studia bym mogla zdobyc tutejszy dyplom. Zabiera mnie czesto do restauracji, na wycieczki. I zawsze pomaga mi w domowych obowiazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
polki maso sie kurwia za zachodnia granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiosennej
nie spoedziwalabym sie tego po wlochu. wiesz, stereotypy. wloch mi siekojarzy z rowrzeszczanym facetem, kory oglada mecz:O gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
Znalazlam ostatniego sensownego feceta w Polsce i on mnie zapłodni. Ty spadaj do kastracji bo twoje plemniki zapewne są zmutowane tak jak Ty i spłodzisz poczwary podobne do ciebie. Oddaj światu przysługe i idź sie utop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj kiedy mecze oglada tez jest troche rozwrzeszczany, ale to taki jego urok:))) Poza tym pare razy zabral mnie na prawdziwy mecz i moglam zobaczyc na zywo pilkarzy serie A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek1115
karambo, nikt tutaj nie jest zadufany w sobie.....kazdy czlowiek ma kompleksy, jedni mniesze drudzy wieksze, ale wg mnie wynikaja one wylacznie z zazdrosci, bo ktos ma lepsze auto, bo ktos jest bardziej atrkacyjny, dlaczego nie mozemy po prostu zaakceptowac siebie takimi jakimi jestesmy??? a jesli biega o ''suczki'' to rzeczywiscie troche przegieliscie, bo kobietom nalezy sie szacunek, ale zeby go otrzymac trzeba pokazac ze sie na niego zasluguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
suczki to normalne określenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiosennej
jacek-gej to tz normalne okreslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
ehh mozesz sobie mowic na mnie jak chcesz suczko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiosennej
a jesli biega o ''suczki'' to rzeczywiscie troche przegieliscie, bo kobietom nalezy sie szacunek, ale zeby go otrzymac trzeba pokazac ze sie na niego zasluguje. a na jakiej podstawie nie nalezy nam sie tutaj szacunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prawda jest taka - polacy to grube świnie z mięśniami piwnymi, śmierdzący i niedouczeni, z megakompleksami.... Porównajcie sobie mizernego polaczka z włochem czy chiszpanem... Autor ma wielkie kompleksy - gruba, głupia świnia buahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×