Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wujek1986ua

dlaczego Polki sa takie brzydkie i o siebie nie dbaja ?

Polecane posty

Gość franek1115
owszem goruja ale tylko wtedy kiedy uprawiaja seks....kto by zapewnil wam taka rozkosz gdyby nie my??? suki xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
nadstawiam pupkę do cmokania ale jakoś zadnego tu nie widzę. ciolki moje kochane,...... ach rozczulilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
jak to co? wibrator i paluszki. naiwniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
a chuj z wibratorem, nawet palce same wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
dalej mysla jak mi tu nabluznic zeby mi w piety poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana dziewczyna jedna z nie
większośc z was jest jębietą wiecie??? skąd wy sie ludzie bierzecie??? chyba z próbówki choć nie to mało powiedziane nie bede obrażać tych małych biednych skarbków niczemu nie winnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
to do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana dziewczyna jedna z nie
do tych co piszą bez sensu... wszystkich komentarzy nie czytałam... tych co piszą po ludzku nie mam zamiaru obrażać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
a bo są tu takie kmioty co nas obrażaja, trzeba sie bronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana dziewczyna jedna z nie
widzę ,że temat zmienił poemat,także jak już nie wnikam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
wujek w końcu, juz myslalam ze sie poddales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
dobra spadam, bo towarzystwo niemrawe, buźki dla dwóch kmiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ommeennaa3
a myslicie że czemu polki o siebie nie dbaja? Bo jeden z drugim zwyzywa moze 'przecietna' dziewczyne od pasztetow dziewczyna sie zalamie zacznie zrec i ku..r..wa depresja i nadwaga. FAceci wszystko krytykuja a to ze grube nogi a to ze costam;/ nawet jak ladna dziewczyna musza znalezc jakas 'wade' a to ze w innym kraju lepsze powinniscie sie cieszyc z tego co macie a nie. jak wam sie nie podobaja dziewczyny tutaj to wyp...ier..dalajcie do innego kraju. Chociaz Polki w porownaniu do naszych "cudownych polakow" są normalnie megazadbane, bo jak widze na plazy faceta ktory ma cycki normalnie wieksze od niektorych dziewczyn i brzuch zwisajacy z faldami to az mi sie rzygac chce ;/ jeszcze te pijackie mordy.. i niedogolona broda fuuj naprawde duzo ładnych dziewczyn chodzi po miescie, ale wy widocznie nie zwracacie na nie uwagi :) bo musi to byc extra laska.. normalnie dlugie nogi szczupla ladna buzia normalnie ideał.. albo jakas pusta blondynka z anoreksja.. Dajcie spokoj :) Najpierw Polacy popatrzcie jacy wy jestescie oblesni a potem na kobiety patrzcie. :) Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana Polka
ale bzdury koleś wypisujesz... Polki to jedna z najpiękniejszych nacji na świecie, śliczne, zgrabne i zadbane... to za Polkami faceci oglądają sie na ulicy w Anglii, Niemczech, Ameryce i w ogóle wszędzie:))) uhuhuhu to Polacy są zaniedbani! łysawe miśki z brzuszkiem w dżinsach i adidasach- ble! zero inwencji! nie ma to jak ogniste nacje ze wschodu - piękne zadbane włosy, szczupłe jędrne ciało, smukła sylwetki ah ah ah! Moja rada- Polacy dbajcie o siebie, bo na razie nie ma nawet w czym wybierać - a szkoda! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat tak na przestrzeni od okolo 8 - 6 widze przyjazd z emigracji grubych polek, ktore wygladaja jak paszteciary i bazarowy , rzygac sie ccce jak sie na nie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla kogo tu dbać? Januszy rzeczpospolitych polskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spojrzcie na ludzi ktorzy stoja przed wami w kolejce do kasy np w bierdze, czy podobnym dyskontom. Najczesciej sa to brzydcy, grubawi janusze i grazyny ubrani jak kloszardzi. :P Jeszcze w lidlu widac czasami raz na 20 osob lepiej wygladajacego mezczyzne, ale to rzadkosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Dnia 1.07.2008 o 21:37, wiosenna mgla napisał:

Moj maz jest Wlochem. Ma przesliczna wloska urode a do tego ma przecudny charakter. Jest bardzo opiekunczy, troszczy sie ode mnie. Do tego sam dal mi pieniedze na studia bym mogla zdobyc tutejszy dyplom. Zabiera mnie czesto do restauracji, na wycieczki. I zawsze pomaga mi w domowych obowiazkach.

Czyli jest dokładnie taki jak ja, z wyjątkiem tego wyglądu, choć szczególnie brzydki nie jestem. A jestem Polakiem, nie Włochem. Więc to chyba nie kwestia narodowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AntyBazyl napisał:

Dlatego,ze Polacy są biedni i nie stać ich na zapewnienie swoim córkom i żonom niezbędnych operacji plastycznych czy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Biedaki, chaamy i roszczeniowe potwory - oto panowie Polacy. I z kim tu dzieci robić? 

Odnoszę wrażenie że potrzebujesz tylko sponsora który zapewni Tobie wspaniałe, szczęśliwe życie nie dokładając do tego nic od siebie. Nie tędy droga 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co wam chodzi. O siebie trzeba zadbać czy to facet czy baba. W dzisiejszych czasach nie jest to trudne troche chęci. 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dbanie o siebie w dłużej mierze zależy od osobowości ale też przyzwyczajeń z lat młodości tzn. jeżeli ktoś od zawsze nawet w mniejszym stopniu dbał o się to jest to już nawyk albo nawet obowiązek. Jeśli ktoś inny nie robił nigdy nic i w wieku np. 40 lat chce coś z tym zrobić, zmiany to musi nastawić się na bardzo ciężką pracę jak i setki litrów przelania potu ale też poszukiwania tego co akurat służy jego organizmowi, tolerancja itpd. 

Zatem czym prędzej bierzcie się do pracy i szlifujcie formę, trzymam kciuki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Solero napisał:

Dbanie o siebie w dłużej mierze zależy od osobowości ale też przyzwyczajeń z lat młodości tzn. jeżeli ktoś od zawsze nawet w mniejszym stopniu dbał o się to jest to już nawyk albo nawet obowiązek. Jeśli ktoś inny nie robił nigdy nic i w wieku np. 40 lat chce coś z tym zrobić, zmiany to musi nastawić się na bardzo ciężką pracę jak i setki litrów przelania potu ale też poszukiwania tego co akurat służy jego organizmowi, tolerancja itpd. 

Zatem czym prędzej bierzcie się do pracy i szlifujcie formę, trzymam kciuki 😉

I tu się zgodzę. Lepiej ponarzekać i nic  nie robić albo obrobić dupe zadbanym 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Cyganka napisał:

I tu się zgodzę. Lepiej ponarzekać i nic  nie robić albo obrobić dupe zadbanym 😜

Taka kobieca natura myśląc że wszystko samo przychodzi nie robiąc nic. Takie życie i nie ma co się przejmować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×