Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dove......

ZDROWA KUCHNIA

Polecane posty

Proponuje zamieszczać tutaj Wasze sprawdzone przepisy. Dobrze by było gdyby dominowały \"zdrowe propozycje\" tzn. może jakieś lekkie dania desery zupki takie odpowiednie na lato ale na pewno niektórzy chętnie wypróbują też coś tłustego i ciężkiego bo od czasu do czasu nikomu to nie zaszkodzi ;))) Na początek proponuję jakieś dania z soi.Macie jakieś pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra nie musi być soja. Zaproponowałam ją bo kupiłam wczoraj i chciałam coś z niej przygotować ale mogą być inne przepisy byle sprawdzone i pyszne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujesz się jak czarownica
Pstryk!! dajcie przepis!! Pstryk!! teraz soja!! Taki topik już był więc trzeba go tylko odnaleźć Pstryk!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gotuje tylko zdrowa dzis mialam na obiad ziemniaki na parze z koperkiem, piers z kurczaka na grilli elektrycnym bez tluszczu natarta tylko czosnkiem, musztarda, przyprawami i winem, mieszanke roznego rodzaju salat lodowa,roszpoka, niebiska itp ogorek i cebula z sosem vinegret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest mnóstwo warzyw i owoców z których można przygotować rożne smaczne potrawy -surówki,dania jednogarnkowe,zapiekanki czy też warzywa faszerowane.Można do tego dodać rybę,wieprzowinę,drób itd i mamy jeszcze bardziej treściwszy i jednocześnie zdrowy posiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierś z kurczaka ząbek czosnku łyżka octu balsamicznego sos sojowy oliwa z oliwek Pierś kroimy w kostkę, czosnek w plastry lub wyciskamy. Podduszamy trochę czosnek na oliwie, dodajemy pierś. Gdy zmieni kolor dodajemy ocet i sos sojowy - w takiej ilości, żeby uzyskać odpowiedni dla siebie smak. Dusimy jeszcze około 4-5 minut. Przygotowanie całości zajmuje 10-12 minut. Podajemy z dowolną sałatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halibut w ziolach fileciki z rybki skrapiamy sokiem z cytryny i bialym wytrawnym winem posypujemy estragonem i tymiankiem... (ja przyrzadzam taka rybke w garnkach indukcyjnych, na parze -jest gotowa w 15 min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_pola
Ale mi narobiłyscie smaku, ale czy taka rybka ma duzo kalorii ?? Ico to są garnki indukcyjne ? no sorry ale chyba nie jestemna czasie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka jest baaardzo nisko kaloryczna (ja uzywam garnkow philipiaka - do potraw nie trzeba dodawac soli, ani tluszczu, wiec mozesz sobie wyobrazic, jak dieteczyczne jedzonko z nich wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grilll elektryczny
piers z czikena w cienkie paski i marynuje w sambalu cebula w talarki kapusta pekinska pokrojona papryczk chili swieza male pieczarki na pol papryka-kolor dodwolny w paski chinskie grzybki na woooooka wrzucam kuraka...rumienie, dodaje papryke i pieczary potem cebule i chili i grzybki pod koniec dodaje makaron ryzowy doprawiam:sos sojowy sok z cytryny odrobina miodu na sam koniec wrzucam pekinke...mieszam delikatnie.pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×