Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

szukam dodatkowej pracy? może macie jakieś pomysły, albo możecie coś polecić?

Polecane posty

Dzisiaj mam pierwszą rocznicę rozpoczęcia mojego nowego biznesu. Nie było łatwo na początku, ale się udało! Prowadzę biznes oparty o internet. Jest on na pierwszy rzut oka nieco skomplikowany, ale to tylko pozory. Da się on opanowac przez niemal każdego zdrowego psychicznie człowieka. Dotyczy najbardziej dynamicznych rynków świata: - rynku internet-komercji, - rynku papierów wartościowych i - międzynarodowego rynku nieruchomości. Pierwsze i tak naprawdę jedyna inwestycja wynosiła mi wówczas niecałe 800 zł. W związku ze spadkiem kursu dolara, dzisiaj ta suma nie przekroczy 700 zł. Za te pieniądze wydzierżawiłem pakiet internetowych narzędzi, inaczej mówiąc serwisów, które są niezbędzne do każdego biznesu w sieci. Dostałem też prywatnego konsultanta, który prowadził mnie przez pierwsze kroki. Już po 2 tygodniach odrobiłem te 800 złotych i od tamtego czasu wszystko, co zarabiam jest moim czystym zyskiem. W miarę zarabiania skorzystałem z bardzo dobrego systemu treningów firmy. Nauczyłem się lepiej korzystać z komputera, interneta i lepiej organizowywać własną działalność. Pozyskałem sporo nowych znajomych w różnych częsćiach świata i w ogóle, zauważalnie zmieniłem swoje życie na lepsze.!!! Najciekawsze jest to, że system w tym biznesie jest tak zbudowany, iż dzisiaj zarabiam pieniądze nawet wtedy, gdy w żaden sposób nie angażuję się w swój biznes. Inaczej mówiąc - stworzyłem tak zwany dochód pasywny. Póki co nie jest zbyt duży, ale pracuję nad jego zwiększeniem i wg obliczeń powinienem najpóźniej za 2 lata mieć taki dochód, z którym nigdy już nie będę musiał myśleć o pieniądzach! Otrzymałem od losu cudowny prezent w postaci tej biznes-możliwości. W zamian za to muszę podzielić się tą możliwością z innymi ludźmi. Zapraszam ludzi naprawdę chcących zmienić swoje życie na lepsze do kontaktu. Napiszcie do mnie na maila. Adres jest niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozee
Oriflame? Oriflame proponuje 2 sposoby zarabiania pieniędzy: 1. zarabiasz 30% do 51% ze sprzedaży (gdy sam sprzedajesz kosmetyki) 2. otrzymujesz bonus wynikowy na podstawie sumy punktów uzyskanych przez Ciebie samodzielnie oraz przez wszystkie osoby będące w Twojej grupie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej lub masz jakieś pytania zapraszam na GG: 6215429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jednak nie odpuszcza....
Viktorio, jak długo to potrwa??? AKCJA JEST CZUJNA I ZWARTA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy w oriflame
na wyzszym poziomie dostaje sie normalnie umowe o prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj spokój se z umową
W oriflame nie ma umowy o pracę. Zwariowałeś? To jest przedstawicielstwo handlowe, chodzisz od domu do domu i opychasz perfumki:) Jak jakiś czub:) To dobre dla nieudaczników życiowych czy uczestników piramid finansowych jak Intway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy w oriflame
a chyba nie wiesz o czym mowisz, wiem, ze jak sie tam osiaga 10 000 punktow razem z grupa, to tam jest jakas stala premia czy wynagrodzenie i jest chyba jakas umowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam absolutnie poważnie i nie mam na myśli żadnego haczka - czemu tak zależy wam na umowie o pracy? Naprawdę tego nie rozimiem! Kiedyś wiadomo, dawała ona bezpieczeństwo, pewność na wiele lat i na końcu emeryturę. Ale teraz ...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jednak nie odpuszcza....
AKCJA JEST CZUJNA I ZWARTA PRZEZ 64 GODZINY NA DOBĘ !!!!!! TAK JAK NIEKTÓRE GIEŁDY W UZBEKISTANIE I TADŻYKISTANIE !!!! "AKCJA CZUWA, AKCJA DZIAŁA, AKCJA NIE ZROBI Z CIEBIE WAŁA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozee
gdy osiągasz w Oriflame poziom 6500 PP to już wtedy możesz otworzyć działalność gospodarczą i otrzymujesz przelewy na konto, 6500 PP to ok. 1500-2500 zł + zysk z tego co sprzedałeś 10000 PP to ok. 2500 - 3500 zł + zysk z tego co sprzedałeś w razie pytań zapraszam na GG: 6215429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazałem swój sposób na dochody i to wszystko. Kto chce wiedzieć więcej zgłasza się. Cała reszta ma prawo na odmienne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy w oriflame
dzieki za odpowiedz :) no wlasnie o to mi chodzilo jak to jest na wyzszym poziomie, no bo wiadomo urzad skarbowy by sie mogl przyczepic :D i to sie rejestruje dzialalnosc jako konsultant oriflame, i sama sobie place te wszystkie zusy, podatki itp. ? a czy fakt ze dostaje sie te przelewy co miesiac zobowiazuje do jakichs obowiazkow? no wiadomo, ze sie ta swoja tam powinno "wspierac" ale czy to jest obowiazkowe, czy starczy sam fakt, ze wyrabia sie iles tych punktow miesiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor bogacz
Nie polecam Oriflame: 1. Nie ma umowy o pracę 2.Sprzedaż lawinowa 3.Aby osiągnąć zysk 1500 zł, trzeba niebotycznego wysiłku! 4. Wprawdzie Oriflame nie jest piramidą finansową jak np. Intway, ale bardzo podobny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz widzę, że rzeczywiście głupich nie sieją - sami się rodzą!!! Kto wam naopowiadał durnot, że Intway to piramida??? Od kilku miesięcy nie rozumiem skąd ten idiotyczny pomysł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twierdzć że Intway nie jest piramidą to tak , jakby kłócić się z astronomem, że ziemia jest płaska! Wiktor, zrozum wreszcie że NIKT normalny nie nabierze się na twoje wątpliwe tezy o legalności tej żałosnej piramidy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszuście! Zrozum wreście, że żaden normalny człowiek nie uwierzy ci na słowo, że Intway jest piramidą. Czym w rzeczywistości jest bardzo łatwo jest sprawdzić. Poza tym, nikogo na nic tu nie naciągam. Ja informuję o wspaniałej możliwości, a czy ktoś skorzysta czy nie, dla mnie decydującego znaczenia nie ma. Moja grupa i bez Kafeterii dawno przekroczyła 100 osób!!! Te wszystkie informacje są jedynie szansą dla wieku kudzi, a czy z tej szansy skorzystają - to jest ich wybór. Ktoś bardzo mądry powiedział - możesz doprowadzić konie do wody, ale nigdy nie zmusisz go do picia jeśli tego nie będzie chciał. Tu jest dokładnie tak samo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś większość wierzyła, że ziemia jest płaska. Teraz ty wierzysz, że Intway jest piramidą. Śmiechu warte!!! Wystarczy przejrzeć dokumenty Intway i nawet dziecko zrozumie, że Intwaj nie ma nic wspólnego z piramidami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, normalnie rejestruje się działalność i wtedy samemu płaci podatki, itd. nie ma żadnych obowiązków, ale z doświadcznia wiem że bez wsparcia, trudno zmotywować ludzi aby osiągali wyższe poziomy punktowe, a opłata się ich motywować, bo gdy sama już masz stały dochód na poziomie 2500-3500 zł i pomożesz kolejnym 2 osobom dojść do tego samego etapu to wtedy Twój roczny dochód wynosi ok. 44000 zł + jednorazowa premia 2000 $ i wyjazd na zagraniaczną konferencję, gdy pomożesz 4 osobom Twój roczny dochód to ok. 85.000 zł + 4000 $ premia itd... Ktoś napisał tutaj że aby osiągnąć zysk trzeba niebotycznego wysiłku... moim zdaniem zalezy to od podejścia... z początkiem zeszłego roku do mojego kolegi zapisała się 17-latka.. od stycznia tego roku jest Dyrektorem (Dyrektor to osoba która osiągnęła 10.000 punktow i utrzymała go przez 8 okresów obowiązywania katalogu, czyli przez 24 tygodnie).. i zastanawia mnie jaki to musiał być wysiłek dla 17-latki która chodzi do liceum, wiec generalnie kilka godzin w szkole dziennie napewno spedzala, do tego napewno musiala sie przynajmniej troche uczyc w domu..... po prostu chciec to moc wiadomo że jeżeli ktoś podchodzi do tego w taki sposób że rozda 10 katalogów 10 znajomym i otrzyma z tego zamówienie powiedzmy na 100 punktow.. to jest to adekwatne do pracy którą wykonał.... bo rozdanie katalogów zajęło mu załóżmy razem z dojadem 2 godziny ze 100 punktow zarobek jest ok. 70 zł więc stawka za godzinę wyszła mu 45 zł ( i tak super) im więcej czasu się na to poświęci i im więcej chęci to naprawdę można dużo zdziałać. W razie pytań lub chęci współpracy z Oriflame zapraszam również na GG: 6215429 oraz amv1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowa praca a nie PIRAMIDA FINANSOWA! Do twojej piramidy wpłacisz pieniądze i jak kamień w studnie! Przepadły! Temat brzmi: \"szukam dodatkowej pracy? może macie jakieś pomysły, albo możecie coś polecić?\" Nie :\"szukam piramid finansowych\" tylko pracy!! Kiedy to pojmiesz naciągaczu wreszcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty naprawdę jesteś taki tępy, czy tylko udajesz? Wyraźnie ci napisałem - nie zajmuję się żadnymi piramidami! Odczep sie odo mnie!!! Jak chcesz sobie pogadać o piramidach, go załóż sobie własny temat i tam pisz co tylko chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam w całej rozciągłości co piszą koledzy. early retirement - to nieuczciwy człowiek, bez zasad. Jakieś dwa lata temu, popełnił błąd, wpłacając do piramidy znaczną sumę pieniędzy. By odzyskać choć część straconych pieniędzy "rozbudowuje grupę" jak sam to ładnie nazywa.;) To nic innego jak namawianie kolejnych ofiar do wpłaty na łańcuszek. Do czego to prowadzi, nie muszę chyba pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile trzeba wplacic
zeby wstapic do Intway?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2600 dolarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odp. co to jest Intway....
Kiedyś dostałem odpowiedź na pytanie co to jest Intway??? Witam! Oczywiście że mogę powiedzieć, co to jest Intway. Intway World Corporation jest międzynarodową firmą działającą na 4 najbardziej dynamicznych i zyskownych na dzień dzisiejszy rynkach: 1. Internet-komercji 2. Rynku kapitałowym 3. Rynku nieruchomości 4. Rynku usług marketingowych Zajrzyj na stronę główną Korporacji: http://eurostar.intway.com W ofertach, które pewnie znalazłaś w internecie nie chodzi o znalezienie PRACOWNIKA, szukam PARTNERÓW, z którymi mogę budować wspólne przedsiębiorstwo. Czy się zajmujemy? Przede wszystkim uczymy się i zaraz po tym zarabiamy i pomnażamy pieniądze na wspomnianych wyżej rynkach świata. Brzmi może bardzo skomplikowanie czy niezrozumiale, ale - jak się okazało - jest to dość proste, a nawet łatwe. Nie byłbym w stanie w krótkim mailu wytłumaczyć wszystkiego ze szczegółami. Proponuję odwiedzić jeszcze jedną stronę: http://eurostar.intway.info. Tam poczytasz nieco więcej o tym zarabianiu oraz możesz zapisać się na bezpłatną e-mail rozsyłkę, gdzie postarałem się przybliżyć naszą ofertę. Zawsze mam trudności z określeniem w jednym zdaniu tego, co sprzedajemy. Z jednej strony mamy cała masę towarów (http://eurostar.intwayshop.com), mamy też techniczne serwisy, co dają możliwości zarobkowe (giełda, fundusze inwestycyjne, narzędzia internet-komercji, system szkoleniowo-treningowy i wiele innych), a z drugiej "sprzedajemy" idee. Idee zbudowania dochodów pasywnych, finasowej niezależności czy też materialnego sukcesu. Znów może to się wydać jakieś trudne i poplątane, ale takowym nie jest. Jeśli masz ochotę poznać podstawy tej naszej idei, to daj znać a dostaniesz zaproszenie na bespłatną on-line konferencję, gdzie te wszystkie sprawy omawiamy. Tyle na dziś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odp. co to jest Intway....
Ja nie jestem oszustem napisałem przecież, ze kiedyś na maila dostałem taką odpowiedź!!! Nie wiedziałem co to jest Intway więc wysłałem maila żeby więcej coś o tym napisali i taką odpowiedź otrzymałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×