Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama_ja

Praca biurowa w firmie kurierskiej - zarobki

Polecane posty

Gość sama_ja

Ile mniej więcej zarabia się w firmie kurierskiej na stanowisku biurowym? Czy ktoś mógłby udzielić mi takich informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przykład
1500 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nieeee
raczej 1100 i to zalezy w jakiej firmei kurierskiej, ale zapieprz jest i niemili ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przykład
no i zalezy w jakim miescie:) mnie sie naprawde dobrze pracuje. nie moge narzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_ja
A możesz opowiedzieć coś więcej o swojej pracy? W jakim wymiarze pracujesz,co należy do Twoich obowiązków,czy jest to fajna praca? Będę wdzięczna za wszelkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przykład
to powiedz do jakiej firmy chcesz uderzyc i gdzie, bo w kilku kurierskich juz pracowalam to moze pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_ja
Forpoczta w Katowicach (otwierany nowy oddział firmy). Idę teraz na zakupy,będę po południu jakby co ;) Pozdrawiam i dziękuję za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_ja
Forpoczta w Katowicach (otwierany nowy oddział firmy). Idę teraz na zakupy,będę po południu jakby co ;) Pozdrawiam i dziękuję za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przykład
aha, tej firmy raczej nie znam... ale sprobuje jakos pomoc :) ja pracuje na pelny etat i jestem mozna rzec koordynatorem biura. jestem po studiach.pracuje w tej firmie 1 rok. ludzie sa baardzo sympatyczni. dobrze sie tu czuje, ale chcialabym zmienic prace na bardziej dochodowa i bardziej rozwijajac z mozliowsciami awansu. w obecnej pracy raczej takich mozliwosci za bardzo nie ma...Z kolei obawiam sie ze w nowej pracy trafie na niemilych ludzi i.... uwazam ze jesli jestes nadal studentką to po obronie mozesz poprosic o podwyzke :) nie wiem ile zaproponowano Ci na poczatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×