Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sękata

Kiedy zrobić te zakichane zdjęcia? Poradzcie mi pliz

Polecane posty

dziwnie byloby mi zakladac przed slubem suknie i udawac zone, bez obraczek na palacach, a dzien po to pewnie bedze zmeczona i nie zawsze w niedziele kobieta wyglada pieknie, sukienka tez nie ale to mozna przerobic w photoshopie, a dzien przed tez trzeba uwazac zeby sukienka sie nei pobrudziła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Janowca....
oj imili86 weszłam sobie na te zdjęcia z Kazimierza bo mieszkam w Janowcu i szukam fotografa znającego te strony. Na tych zdjęciach nie widać że to jest Kazimierz i zdjęcia bardziej pasują na bilbord reklamowy niż na sesję plenerową która ma być pamiątką na całe nasze życie. Te zdjęcia to totalna klapa i jedne z gorszych zdjęć wykonywanych w naszych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze ktos ma takie nie znaczy ze ja bede miala identyczne...w wodzie sie nie beda chlapala..bo nie chce by suknia sie zniszczyla od robienia zdjec w wodzie...http://www.sluby.radom.pl/ i mi sie ich zdjecia podobaja...u nas dojda jeszcze swiadkowie bo chcemy z nimi miec rowniez zdjecia...i na pewno nie beda jakies erotyczne jak niektore z tych zdjec....ale pare mi sie z tych zdjec podoba...a pare nie.....nie powiedzialam ze sa cudne itd..nie wychwalalam tylko pokazalam przykladowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniaaaa
My mielisy zdjęcia przed ślubem. Wyszliśmy godzinę wcześniej, natrzaskał nam fotograf zdjecia, potem do ślubu, potem szybko na zdjecia do pobliskiego parku a był piękny dzień i zdjącia są super. Wszystko zależy od fotografa, my mieliśmy super. Co kto lubi i co komu pasuje, ale ja radzę przed ślubem gdy jest świeży make up i koncentracja. Sesja zdjęciowa rozładowała nasze napięcie przed ślubem, a było co rozładowywać bo moja teściowa mnie nie cierpi i była wściekła że się chajtamy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×