Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mmiw

oddaje dziecko do żłobka, jestem złą matką??

Polecane posty

Moja córka ma 17 miesięcy i od sierpnia idzie do żłobka. Mój szef postawił mi ultimatum- albo wracam do pracy, albo dowidzenia. Więc wracam. Ale pełna obaw o moją córkę, która jest tak małą istotką zapatrzoną w swoją mamę, a ja muszę ją oddać. W sierpniu będzie chodzić na 3 godzinki, a od września na 8. Boję się, że inne dzieci będą ją biły, że panie jej niedopilnują, że będzie bardzo płakać za mną i będzie tęsknić. Muszę niestety wrócić do pracy. Pocieszcie mnie i napiszcie że dzieciom w żłobku nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie jesteś normalną mamą. mamą która bardzo kocha swoje dziecko ale musi wrócić do pracy. nie bój się dzieciom w żłobku na prawdę nie dzieje się aż taka krzywda :) zobaczysz wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes rozsądną mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxdfghujikvgbnm
Nie jest źle. A kontakt z innymi dziecmi rozwija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlobek to fatalny pomysl
a babcie nie moga sie nia zajac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego masz być złą matką? Ja też chodziłam do żłobka jak byłam mała a matkę mam świetną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złą matką bedziesz w opinii
tzw. "idealnych matek -Polek" ale tym sie nie przejmuj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś dobrą matką
która musi zarabiać pieniążki. Ile mogłaś byłaś w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oddaję od września. Z tym, że ja muszę do zobka, bo niania do nas nie przyjdzie, bo rodzice mają wielkie bydlę włochate imieniem Duch (czyt, zmutnowany owczarek niemiecki) i go nie oddadzą. A do domu komuś nie dam. W złobku będzie dobrze, żeby się tylko przyzwyczaiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede musiala dwójke dzieci oddac do zlobka, tez sie tym martwie, ale wiem ze to dobre, ja bede musiala wrocic do pracy a dziecko bedzie sie tam super rozwijalo. Kontakt z rówieśnikami rozwija, zobaczysz jak szybko Twoje dziecko bedzie sie wszystkiego uczylo ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Dziewczyny. Niestety babcia nie może zostać z córką bo ona też pracuje. Mam nadzieję że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×