Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PAtricia Lemonka

UDAŁO MI SIĘ ZDOBYĆ MĘŻCZYZNĘ

Polecane posty

Gość PAtricia Lemonka

Jakos 2 miesiące temu poznałam mezczyzne, z ktorym mialam codzienny kontakt na uczelni. Spodobał mi się, aczkolwiek na początku nie czułam między nami jakiegoś specjalnego przyciągania, ani też nie widziałam większego zainteresowania z jego strony. Postanowiłam działać. Nigdy w zasadzie nie podrywałam mezczyzn, poniewaz jakoś nie bardzo mnie to interesowalo. A wiec tak. Zaczęłam fajniej sie ubierać. Oczywiscie nie przesadzałam z seksownymi ciuchami, bo to nie moj styl. Ubieralam sie z klasą, zgodnie ze swoim stylem, a jednoczesnie kobieco i fajnie. Kupiłam śliczne perfumy. Codziennie delikatnie się psikałam nimi. Zajęłam sie w koncu ukladaniem wlosow rano :) Bo nie zawsze kiedys mialam czas zeby sie uczesac. Plus delikatny makijaz, zadbane cialo. To tyle o samym wygladzie. Zaczelam bardziej swiadomie korzystac ze swojej kobiecosci i mowy ciała. Delikatne, subtelne ruchy, płynny chód, wyprostowana sylwetka. Do tego włączyłam w to zmysłowość , usmiech i to spojrzenie. Plus oczywiście nutka tajemniczości i rozmowa. Nie minelo duzo czasu a ten mezczyzna nie widzial swiata po za mną. ZAkochal sie we mnie na zabój. Jestesmy ze sobą i wspolnie cieszymy sie szczesciem. Nie jestem jakas specjalnie piękna ani nie jestem jakas super intelignetna. Ale wystarczylo pokazac sie od strony kobiety- zadbanej, inteligentnej , cieszącej sie zyciem. Pelnej seksapilu i zmyslowosci. To działa! Kobiety- piers do przodu i działajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bla bla bla moje gratulacje (brakuje mi tu jednej animacji z gg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodzik
?A laskę mu zrobiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka sonda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega up
laska chce służyć radą paszczurom z kafeterii opłakującym swoj staropanienski stan, a wy jadem plujecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never vooooogt
ta jakas tam turquize to nie moze sobie nikogo sensownego znaleźć pitoli o jakims wyimaginowanym powodzeniu, ale wiadomo, że kafe zniesie wszystko:D dziewczyno, pogodz się z niewygodnymi faktami facet nie chcial nawet na piwo z Tobą poleźć to musiałas go dupą zachęcic masakra na maksa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×