Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darro big

Już wiadomo skąd nienawisc kobiet do prostytutek

Polecane posty

Gość punisher1979
ja lize karzdej dupe najbaedziej jak uslysze ze kobiety je nienawidzom to jescze bardziej wylizuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta krakow
ja pracowalam w agencji i zadnych badań nie trzeba było mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"najlepsze jest to ze napisal to facet ktory m ajakis uraz do kobiet bo zadna go nie chciala wiec broni dziwek bo bez nich nie zaruchalby" a bujaj się. mnie też nigdy żadna nie chciała i nigdy nie "zaruchałem" ale to nie znaczy że nie mogę mieć racji albo mówić co myślę. akurat od pieprzenia się rozumu nie przybywa. oczywiście że są korzyści z istnienia prostytucji i to dla obustron. inaczej by nie istniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl Nocy
tak bardzo ciekawi mnie teoria badan prostytutek :) pamietam niedawno w telewizji jak po kilku miesiącach od aresztowania tego murzyna co to HIV rozrzucał po polsce jedna zanim odeszła z branży zaraziła mase klientów :D:D:D:D czy one robią badania codziennie?:):):) Ponadto teoria pieknosci kobiety pracujacej w tej branży...hmmmm spróbuj koles nie pospac tylko kilka nocy w miesiacu i zobaczysz jakich sie worów dorobisz pod oczami a kobieta tego snu wymaga znacznie wiecej i na nic jej dzienne spanie po kilka marnych godzinek...skoro musi na uczelnie smigac ;) Twoja teoria została obalona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam sad
nie wiem co tam piszesz - to do ciebie piszę. może dziwki za żonę nie wziąłem ale paru facetów w życiu miała i do dziś są między nami spięcia bo chce z nimi utrzymywać kontakty (jak to tłumaczy - to są jej koledzy) więc niemów mi proszę o przechodzonym towarze bo czy to dziwka czy dziewczyna ze stażem to niczym się nie różni może tylko tym że ta pierwsza na tym zarobiła. A skoro jesteś taka święta to powiedz lepiej ilu facetów miałaś zanim poznałaś tego jedynego o ile go poznałaś, a może wciąż szukasz użalając się nad sobą i dalej oddając się innym facetom niby szukając tego jedynego? A może rzeczywiście mogła byś i ty przy okazji coś zarobić?- pomyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadinka...
Strasznie Ci współczuję darro big, musiałes w zyciu na same niedobre kobiety trafiać...Ja tam do prostytutek nic nie mam - jesli pracują z wlasnego wyboru. A co z tymi, które sa zmuszane? Widziałam kilka - woził je mój znajomy taksówką, pewnie ze sa ładne. I pewnie że maja badania, niech je robią i raz w miesiącu (nie wierzę żeby częściej). Ale AIDS mozna się zarazić u jednego klienta a następnego dnia (czy tez tego samego dnia...) można juz zarażać kolejnych. I nawet comiesięczne badanie nie pomogą, bo HIV jest wykrywalny od 3 miesięcy do pół roku od zarażenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdfdsf
zalosne p********ie debila ktory nie zna definicji slowa feminizm, i w*********j z tym mysli tak 95% mow zasiebie bo w morde dostaniesz od 95% ktore wlasnie tak nie mysli a prostytutki i wszystko z nimi zwiazane ma za dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosne wynurzenia prostackiej, prymitywnej karynki, ktora bluzgi uwaza za argumenty. nie tobie dyktowac co inni mysla, tepaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobry wywod aczkolwiek nie chce mi sie czytac calego ale dodam glowny powod dla ktorych polskie kur'wy nienawidza prostytutek, przede wszystkim chodzi o pieniadze, nie moze taka zniesc ze caly miesiac siedzi na kasie za mniej niz 2 kola a taka prostytutka 2 kola zarobi w 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnienie prostytucji potwierdza jedno, że faceci są seksualnie uzależnieni od kobiet. Niektórzy potrafią upaść tak nisko, że używają tych publicznych i za pieniądze. I nie brzydza się tego, że wielu brudnych innych napalencow ją macalo brudnymi łapami i wkladalo brune kootasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam do kurew nic nie mam jak pracuje w agencji lub na mieszkaniu i przestrzega zasad higieny i zabezpiecza prezerwatywami , ale te p***y co siedzą w krzaczorach i robią to bez zanezpieczenia to bym wystrzelała, c****a to chyba już zgnite mają fuuuujj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, kobiety nie nienawidzą prostytutek, tylko brzydza się facetów korzystajacych z nich. Cóż warty jest facet, który kobiety traktuje jak towar? Taki facet nigdy dobrym partnerem nie będzie. Taki to dobrze że sobie na te koorewki chodzi, byle tylko brudnego kootasa trzymał z dala od normalnych kobiet, i nie zachciało mu się związku. No chyba, że z prostytutką, to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezerwatywa nie zabezpiecza w ,100% a poza tym zawsze może pęknąć. I to dotyczy zarówno prostytutek jak i dyskotekowych dupodajek i wszystkich roochaczy. Jeden syf, kiła i mogiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie one w ogóle nie interesują. Dają obleśnym Polakom za 500 zł ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje ze nie lubie prostytutek. Powinno byc wiecej meskich! Zdecydowanie. Czulabym sie z tym lepiej choc nie korzystam i do tego jakiekolwiek gazety z nagimi panami dla nas!!! W cosmopolitanie niby jakies tam zjdeica od pasa w gore sa ale mam na mysli odwazniejsze. Za co nie lubie kobiet prostytutek? Bo moga sobie pozwolic na mega wyzywajacy styl. Maja z tego duzo kasy. Ale wspolnczuje im obslugiwania klientow brzydkich ktorzy je obrzydzaja. Tego bym nie mogla zrobic nawet za kase. A lubie seks. Mialam partnerow i mam stalego. Seks w miejscach publ itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak bardzo podziwiacie tego typu kobiety za ich wygląd i pracę dlaczego 90% z was ma odruchy zgoła odmienne niz erekcja na myśl o tym żeby się z taką związać na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homo superior sebix odkryl prawde. Dlaczego kmiocie cieszysz sie z niesprawiedliwosci zze polka zarabia niecale 2 tys??? Mam harowac za granica albo obrabiac smierdzace berla oblechow? I damskich bokserow? Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To racja faceci maja nas za nic. Zaplaca i mysla ze moga robic wszystko. Patola. Ja to lubie za darmo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×