Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ja82

ktory stroj ladniejszy?

Polecane posty

Gość bo ja wiem dobrze
czerno biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lec go bejbe
czrno biały jest ładniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się z tych wszystkich najbardziej podoba ten czarno-bialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka.....
jak chcesz by twój biust wydawał się większy to wybierz strój z fiszbinami. i do tego duże wzory. Najlepiej kontrastowe, wręcz ostre, bardzo modne kolory: żółty, zielony, pomarańcz.... Jeżeli niebieski, to połączony z żółtym na przykład. Nie wybierała bym góry- trójkącików i w jednolitym kolorze.... Jeżeli bardzo nie lubisz strojów z fiszbinami to góra typu trójkąty może być, ale..... lepiej takie na sznureczku, regulowane na szerokość (klasyczne bikini) a nie gotowe trójkąty o określonym kształcie. Rozumiesz? No i pamiętaj o kolorach! Połączenia gładkich majtek to wzorzystego stanika są teraz bardzo modne nawet jeżeli odnośisz wrażenie, że nie pasują do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taki Ci na pewno biustu nie powiększy - piersi uciekną Ci na wszelkie strony, a na klatce zostanie ta gąbkowa atrapa kształtu :/ Na pewno o to Ci chodzi? Jakie masz wymiary ( pod biustem ciasno i na wydechu, w biuście lużno)? Bo podstawa to dobrze dobrany rozmiar stanika - to zapewni zebranie i wyeksponowanie biustu. Dopiero wiedząc to można szukać modeli i kolorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×