Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Noooo, ten to napewno doceni. Pewnie sam tu pisuje. Heh, lepiej sie nie chwal, bedzie Ci zazdroscil, i potem sie mscil:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli probujesz mi dogryzc, nie wysilaj sie dziecko:) Nie jestes w stanie , do tego trzeba inteligencji, polotu i fantazji..brak ci owych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad Ci to przyszlo do glowy, Tobie widze tez inteligencji brakuje kocham jak ktos mowi na mnie dziecko:D mowi mi tak jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dobrze przeczytalas "tez", moze masz problem ze wzrokiem ? jezeli oceniasz mnie i twierdzisz ze jestem malo inteligentna to odpowiadam Ci ze Ty "tez" inteligencja nie grzeszysz dzieciom opowiadasz ze w niebie jest Bosz ? jakies braki z podstawowki, z religi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dobrze przeczytalas "tez", moze masz problem ze wzrokiem ? jezeli oceniasz mnie i twierdzisz ze jestem malo inteligentna to odpowiadam Ci ze Ty "tez" inteligencja nie grzeszysz Moglabys rozwinac te mysl powyzej. No nie kumata jestem.Wez, tak jak dla idioty co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakies problemy ze zrozumieniem ? tylko, ze ja nie umiem tlumaczyc idiotkom :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja, chyba naprawde masz problem ze wzrokiem dwa razy Ci trzeba cos powtarzyc zebys zrozumiala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho papierowe, mam dzis zly dzien i musze odreagowac. To nie moja wina ze pokretlo dziala na mnie tak....prowokujaco :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana , no czasem nawet trzy razy:) Bedziesz miala taka cierpliwosc ? :P) Odpowiem Ci na twoim poziomie rozwoju intelektualnego: zmien laska plyte. :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×