Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

o ja! nie moge! oglądam to setny raz i sie śmieje jak za pierwszym razem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie myślałam o Tobie jako o jakims ramolu ;) to w takim razie który jestes rocznik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty Tamarka ;) zawsze się żegnam jak idę .... siedzę sobie cichutko w kąciku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka siedzisz cichutko i podsłuchujesz;) opowiedz cos smiesznego:D i obejrzyj linka z niochem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari so ty chadasz? ja wypijam a potem to ogier jestem takiii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno biała zaraz ci przesle zdjecia jagody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostrzenica jak była dzieckiem to była strasznie roztrzepana :O kiedyś siedziała na kanapie w pokoju .... my wszyscy siedzieliśmy przy stole .... ;) trzymała w dłoniach słoik z kompotem i potrząsała nim cały czas ( góra ...dół ) zakrętka się odkręciła i cały kompot z owocami wylądował na suficie .... :O nie wiem czy to było śmieszne ...haha,.... wtedy nie bardzo :O moja mama się z lekka załamała heheheheh.. .teraz po latach to często się uśmiecham jak sobie to przypomnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj kuzyn uwielbial jajka z majonezem.I zawsze przy spotkanich rodzinnych jak jajek bylo male, to plul na nie , zeby mu nikt nie zjadl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o słoiku mowa to coś wam powiem, mam swoje wymiociny w słoiku z 1998 roku, pamiętam jak sie wtedy upiłem piwami z moja koleżanka, potem jak wróciłem do domu, to żeby sie nie wydało nawaliłem w słoik, był takiej wielkości, że akurat wystarczyło na rzygi mam nadzieje ze was nie obrzydziło?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frrr , no cudna jest , taka sliczna:) Jak sie patrzy na te fotki to az czuc zapach takiego malenstwa :) Trzeby przyznac ze spisales sie na medal ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×