Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

czarna ty to chyba masz dziwna w ogóle rodzinę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna - kuzwa jak mozna wpasc do kanalu? poplakalam sie ze smiechu prawie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari u mnie w klasie podobnie bylo, moja koleżanka nauczyła sie fragmentu pana tadeusza więcej niz nasza pani nauczycielka kazala dostała szosteczke, moj ambitny kolega tez chciał szosteczke, wiec tez nauczył sie większej części wiersza, niestety mylilo mu sie troche ale piątkę dostał biedak popłakał sie przy całej klasie 8d:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kiedyś w pracy chciałam sobie lepiej usiąść na krzesełku a ono odjechało w tył i wpadłam pod biurko :o a klient stał przy ladzie a z tą podpaską... no spaliłam cegłę ale się roześmiałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak przyjechalam do Niemiec, i nie umialam jeszcze kompletnie jezyka, to poszlam do sklepu.I babka przy kasie poprosila mnie zebym postawila na koncu tasmy te tabliczke, ze juz ta kasa jest zamknieta.W taki stres sie wpieprzylam, ze zanioslam te tabliczke, kierownikowi sklepu:) W sumie bez jezyka mozna bylo sie domyslec o co chodzi, ale ten stres ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o policji mowa.... moj szwagier sexil sie z obecna swoja zona w aucie (bede bral cie w aucie, cie, ehe), była noc, nie wiem jak tam sie znalazła policja (pod mostem w poznaniu), podeszli do auta i zapukali im w szybę i poprosili o dokumenty a ona tam na nim siedziała nago:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu ja bym wam mogla opowiedziec duzo moich wpadek ale musze leciec do domu 😭 opowiem la fois prochaine ;) pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkusowa nie popisuj sie przed nami, prostymi ludzmi z szarej strefy, ze znasz francuski;) ;) czarno biała niesamowicie mnie bawia twoje opowieści, nie wiem czemu:D czy sytuacje sa tak śmieszne, czy ty tak ciekawie i śmiesznie piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jadę z kolegą i obok nas na swiatlach stanął niebieski furgon bez oznaczen, znajomek nagle zbladl i zaczal szarpac sie z pasami. Pytam: co jest? on: "ma jakies dziwne numery, widziales kiedys wojewodztwo na H?" Złapał te pasy i trzyma ręką, udając ze zapiął. Nagle otwieraja sie boczne drzwi w furgonie i policjant w mundurze z bananem od ucha do ucha krzyczy: "Zapnij dla zdrowia!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus, jeszcze tu siedzisz to opowiedz sytuejszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
raz na wykładzie wyszła mi fiszbina (dla facetów - drut usztywniający biustonosz) przez sweter :o czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×