Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Frr...mnie też wyślij.... takie maluśkie dzieci mnie rozmiękczają ;) takie i w sumie tylko takie chyba echhh... idę sobie papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, rzeczywiście zapach niemowlęcia jest taki specyficzny....:) jak kiedys moje dzieci przeczytają moje wypowiedzi na tym forum, to zrobie sie chyba czerwony...co najmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wysyłasz zdjęcia Jagódki? ja też poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o rzygi to za dobrych, starych czasow, na imprezie porzygalem sie do zlewozmywaka kolezanki, po czym nad nim zasnalem, probujac go odetkac palcami. Obudzil mnie jakis nawalony facet i po krotkiej, moralizatorskiej tyradzie zaczal mi intensywnie pomagac w odtykaniu. Palcami. Ucieklem stamtad, udajac ze to nie moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mnie pokusiło żeby jeszcze zerknąc co piszecie ? zaraz się porzygam chyba :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , nowonarodzone, a splodzone przez Frrr. Swoja droga nie przypominam sobie zeby stawial nam jakies pepkowe :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka:) mam te rzygi do dzisiaj:) niedawno pokazałem je rodzicom i mojej starszej siostrze i jej mężowi i....... smiali sie z tego i dziwili mi sie..... ja w ogole jestem dziwny, wszyscy w mojej wiosce słuchali disco, a ja nie kazdy lubil gołebie i króliki(jak to na wsi), a ja dzdzownice i jaszczurki no i nosiłem spodnie wywrócone na lewa strone......:o acha i jeszcze paznokcie swoje zbierałem przez kilka lat, ale stwierdziłem ze po co mi to?i wyrzuciłem, natomiast rzygi trzymam w słoiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no.... ja stąd chyba nigdy nie pójdę sobie :O Frr...oczywiście żartujesz sobie z tym słoikiem tak ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole.....idę stąd bo ta bułka to ciężka jakas jest :O:O:O:O niedobrze mi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna kobieta miała manię chowania do szafy zużytych podpasek. Kiedyś leżała w łóżku z kochankiem i było im dobrze. Nagle słyszy, że mąż wraca z tygodniowej delegacji. Więc kazała kochankowi wleźć do szafy. Mąż spragniony miłości nie wychodził z łóżka dzień, dwa, trzy, pięć... Po pięciu dniach ruszył się do łazienki, a żona korzystając z chwili otworzyła szafę i ujrzała swego kochanka. Zdumiona radośnie zakrzyknęłą: - Ty żyjesz! Na co kochanek: - No... gdyby nie te kanapki z dżemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka, mam prawie trzy dychy na karku, ale takie głupoty mi się trzymają...no inny jestem kurde...mam te rzygi....ale prosze, nie kojarzcie mnie tylko z tym...... czarna nie przesadzaj juz z tymi podpaskami:D czemu chcecie zdjecie jagody? widzę ze na baby noworodek działa niesamowicie....moja siostra jak dzisiaj ja zobaczyła to popłakała sie, moja mama i teściowa tez to kto chce? bo wysyłam:) [dumnie podniesiona moja głowa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×