Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

nie ma sprawy, bede kopiowac i wklejac az zrozumiesz ja mam zmienic plyte? musze sie powtarzac skoro nie czaisz :D wiec wez sie okres, hehe mam zmienic plyte, czy powtarzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama w medalionie
setuni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pier jaki zajebisty zart, pokretlo i sutek :o, rzeczywiscie jest podobienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssij palke przez chwile, bo chwilowo nie ma na Ciebie czasu, ale zaraz wroce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to bylo do Ciebie, czy ja tu z mistrzem gadam ? on tu tylko wtraca swoje zalosne i "bardzoooo smieszne kawaly"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh...no nawet poklocic sie nie mozna.No ale czego tu wymagac , kiedy ktos z braku argumentow albo zwyczajnie jezyka w gebie musi sie wulgaryzmami posilkowac?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie do ludzi ktorych nie lubie ssij palke (czyt. poczekaj chwilke) :D mysle, jej to nie obrazilo, prawda krowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz tu jakies wulgarzymy ? ciekawa jestem w takim razie jak sie w domu z mezem klocisz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz, niczego nie wtraca .On tu rozmawia. Poki co Ty tu przylazlas i sie wtracasz. Liczac na to ze wyciagniesz fotki, o ktore pytalas pierwszym razem:P) myslisz ze pogadasz z nami kilka dni, zadasz kilka idiotycznych pytan, na ktore tylko nozyczki ci odpowie , bo to poczciwa i kulturalna babeczka, i wszyscy rzuca sie na poczte slac Ci fotki? Id poszukaj sobie jakiegos innego topa, takiego latwiejszego w odbiorze, zebys nie miala juz problemow ze zrozumieniem kawalow na przyklad :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe.. chodzi Ci o krowe ? no wiesz zabawilismy sie w skojarzenia, krowa mowi na mnie sutek, bo tak jej sie skojarzylam a ja krowa, to juz wina jej nicku, nie moja 😭 mistrzu.. jezeli o ssanie chodzi to co wolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, ani razu nie napisalam do Ciebe, wiec to Ty wtrynialas swoje 3 grosze, i nigdy w zyciu nie chcialbym zobaczyc Twojego zdjecia hahah, prosze Cie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze mnie nie obrazilo:) Tacy jak Ty wzbudzaja tylko odraze, niesmak i takie tam.Ale ty i tak nie pojmiesz, co bede Ci tlumaczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu Ty odpowiadasz na pytanie ?:o nie przypominam sobie zebym sie martwila i pytala Ciebie czy cos Cie obrazilo tacy jak ja ? czyli jacy ? rozwin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×