Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

noo, a moja szefowa to nawet po ogrodzie z cycami chodzi gola, a Windsor za nia (ale w jednoczesciowym), nie krepuja sie w ogole :) francja elegancja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, ale poważnie? ile szefowa ma lat? a ty tez tak se chodzisz? no kurna ja chce do francji..... kiedys jak u nas nad jeziorem, w Sierakowie babki(Francuzki zresztą) opalały sie nago, to to byla sensacja! jedyne babki na plazy nago....bez krepacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sprawdzam szefowa ma 50-60 nie wiem dokladnie, to corka Windsora a babcia malych bachorkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, ide spać, będę snil o cyckach i o francji:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda😠 jak mozesz smiac sie z cyckow? tez bedziesz miala za chwile piecdziesiat lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady, francuzki nie wygladaja na swoj wiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie kreda, turkus, myrevin:) myrevin, browarka pijesz?;) ja juz wypiłem, teraz ide spać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda, patrzac na ten dekolt, to Ty chyba zawsze bedziesz sie mogla spokojnie topless pokazywac ;) juz odsylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa czarna:) bo nie wiedziałem czy jestes czy w tysiaca bombiesz? 🖐️ wszystkim, wiecej nie odnawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polaola, Twojej tez nie mam :D:D:D na razie masz szanse na ta zjebke, ale chetnie Cie jej pozbawie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ide do lozka. Popatrze co tam w tv, pewnie nic nie bedzie..:O , poprzewracam sie z boku na bok. I moze za jakies 2-3 godziny uda mi sie zasnac . Dobranoc Wszystkim 🖐️ Kreda , tez juz nie siedz , tylko probuj, moze wreszcie uda sie zasnac choc troche wczesniej :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi Jasio z dziadkiem do lekarza na badania kontrolne dla dziadka. Kiedy jest juz po wszystkim lekarz mówi do dziadka: - wszystko jak na razie w porządku. Niech pan jeszcze tylko nam zostawi próbkę kału, moczu i spermy. Dziadek był głuchy więc pyta się Jasia: - Co powiedział pan doktor, wnusiu? - Dziadku, kazał ci zostawić swoje majtki } Na dobranoc.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie witam, i zaraz lece do pracy (i do plazy hyhy) :classic_cool: wiec bonjour et a bientot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha .... Nożyczki ... niezła jazda z tym wyjazdem w delegację :D:D:D a moze zrobimy to u mnie? dobra zróbmy to w końcu, bo juz mi sie klikanie znudziło... tylko ubierz cos sexownego.... to gdzie mam przyjechac? na Rydygiera wiesz gdzie to? ...mieszkam na Rydygiera zaraz u Ciebie bede miśku tylko podaj mi dokładny adres czekaj powiem córce, zeby pojechala do babci...zostaniemy sami ok z/w stary cos chce ode mnie ej...sorry, ale ojciec powiedział mi przed chwilą, że babcia zrobiła konfitury i mam po nie jechac:/ yyyyy a jak masz na imię w ogóle? Agnieszka (NO SIGNAL) :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna_taka_owaka
nozyczki kochanie zostawilam Ci info na redakcji:P w s bana-banana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×