Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

nie czytalam zadnych historii z zycia wzietych , przez jakiegos zdesperowanego faceta, ktory bawi sie w szantaze. SAMA sobie wyrobilam zdanie na Twoj temat. A juz po tym Samica jak napisalas ze ja wysiaduje na topiku o fotkach ,domagam sie tu komplementow, biegam !!! :), za komiczne i blagam go o fote , i ze jestem falszywa, to my w ogole nie mamy o czym ze soba gadac W dupe sobie wsadz te swoje sorry. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, i znowu Jarka kasuja :O a oko odgapilam od Ciebie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego skoro nie umiem też se zrobić :O jestem beznadziejna :O Kredka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie umiesz? bierzesz aparat i przystawiasz do ślepia i cyk gotowe :D Jarek, przeciez Ty sie wybierasz niedlugo do Polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie opowiadam po zadnej ze stron, ale musze oficjalnie powiedziec tylko, ze jestem absolutna fanką Czarnej ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Ci powiedzialam gdzie sobie mozesz te przeprosiny wsadzic. Nie mialas argumentow, naklamalas klamczucho, a teraz tu wpadasz i rzucasz jakies " sorry" .Daj spokoj dziewczyno, po co tu w ogole poruszasz ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise ...kurna.... oko to ja mam ..... zapytaj Frr... na cały ekran :) ale nie umiem go wpakować do linka bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj na ta strone co mi Nozyczki zawsze przypomina :D www.fotohost.pl ;) Jarek Ty sie nei wykrecaj, Ty mow co z tym bzykankiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ❤️ ;) bo tak wlasciwie to ja pojecia nie mam o co chodzi w tym sporze, ale nie wnikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierkowa, a jak żebrał o meble:D upiekłam znowu ciasteczka:D z cynamonem oczywiscie:) a drugie z włoskimi orzechami Złośliwa, ot tak wyslaąłś komuś swoje gołe fotki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nozyczki, tylko bez broszurek prosze, bo mnie sie to z ze swiadkami Jehowy kojarzy :) Chodzi o to ( tlumacze zeby byla jasnosc , tylko raz) , ze mialam spiecie z Samica. Bez znaczenia jakie. Ale napisala ze ja tutaj domagam sie komplemetow, podlizuje sie do wszystkich, latam za Komiczne ( dadalam z facetem raz w zyciu na tym topiku) , i ze jestem falszywa. A teraz przyszla tutaj i nie wiem w jakim celu wraca do tego tematu, i sieje ferment. To tyle wyjasnien. Kto to mowil ze nie lubi minetki ? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka cudowne!!! moje to przy Twoim wyglada jak wytrzeszcz buahaha :D zawsze chcialam miec zielone oczy :( ale boskie masz serio jestem pod wrazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze wyslij mi je na maila (zaraz zmienie orientacje :D) ale zajebiste ustawie sobie na pulpit jarek - ja jestem uziemiona do konca sierpnia, ja chce tylko wiedziec czy jak wroce to bedzie sex (czytaj = czy mam odmawiac sobie murzynkow i wuefistow :classic_cool:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz, pewnie dlatego tak dobrze sie dogadujecie . A po co wciagasz tutaj osoby trzecie , zwlaszcza ze nieobecne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×