Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

hehe slowo ZDESPEROWANA utwierdza mnie w przekonaniu ze jestem podejrzewana hehe :O ale to nie ja :P kurde Czarna pisz bo mnie ciekawosc zzera jest teraz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przyszłam, a że dawno mnie nie było to pewnie będę winna złu całemu:P ale się skromnie zapytam, co siię stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuej znalezc na pierwszych stronach ten chamski komentarz o fotach i przeanalizowac, kto do tamtego czasu foty dostawal :classic_cool: mysle, ze to ta sama osoba ale kurwa, czarna powiedz, bo czuje sie winna a nic nie zrobilam 😠:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sądzisz że jest miły skoro tutaj jesteś, biedactwa się męczą co wieczór. Swoją drogą obiecałaś do mnie nie pisac ani sie nie zwracać do mnie-więc uszanuj swą obietnice moja droga czarno biała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j amysle, ze Czarna podejrzewa mnie, bo: 1- jestem teraz na topiku, to kierujac swe ostre slowa do pomaranczy miala na mysli mnie :O 2 - bo ostatnio cos malo mnie kocha Cz-B 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony tym tematem
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ❤️ dobra, ide oblukac komu wyslalam zdjecie zanim to cos zaczelo odstawiac cyrki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaruś - ale skoro to ja, to co ja takiego zrobiłam, bo nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie lubie takiego czegoś, ale niektórzy lubią, więc niech sobie robią co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie, zauwazylam taka prawidlowosc--zawsze jak sie pojawiasz , zbiera mi sie na wymioty..:O Tamara, to sie zwyczajnie nie wtracaj.Czy bez powodu czy nie to nie wiesz. Poza tym nawet gdybys wiedziala to kafe ma taka dziwna przypadlosc, ze nagle slepnie i nie wie o co chodzi. To nie jest jakies kolko rozancowe, ani towarzystwo wzajemnej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za wyjaśnienia. a gdzie ta twoja fotka została udestępniona? -- ja mam na swoją obronę tylko moje słowe (pisane) że nie udespniłam żadnej fotki:) wierz lub nie, Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z Adwokatem Diabła już doszłaś do porozumienia:D to sobie paluszek wsadź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek chyba tak o ile dobrze pamiętam, ale przecież sobie sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×