Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość Turquoise to klasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turquoise i Tamari to klasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubie jagodzianek :O Cream, to znowu Ty robisz mi tu reklame na pomaranczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe :) chociaz nie wypowiadam sie czesto na innych topicach, staram sie nie wchodzic nawet, bo jak widze jakies straszne bledy ort to sie wtracam i wypominam autorowi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesto zdarzaja mi sie literowki, jak szybko pisze, czasami jak nie mam pojecia jak sie pisze jakies trudne slowo to tez mi sie zdarzy, ale nie robie podstawowych bledow jak np: pisanie "nie" z czasownikiem razem i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak napisane slowa jak np: luzko, korwa az raza mnie w oczy, nienawidze rowniez jak facet mowi"poszlem" jak ktos zamiast koldra mowi kordla oraz jak na obcasy mowia obczasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostaje bialej goraczki jak slysze "perfum" zamiast "perfumy" :O i "tydzien czasu" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna byc swiadkiem nie czaje tego, znam taka rodzine co sa swiadkami, Boze co to sa za czubki :o kredka gdzie zniknelas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D hehehe ja moglabym jeszcze wymieniac i wymieniac jakich slow nienawidze, strasznie mam najebane z tym no nie Tamari nawet sie w oczy nie rzucaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze, ja nawet bym sie nie mogla spotykac z takim, za bardzo jestem uczulona na takie cos, i zazwyczaj mam chlopakow, ktorzy nie popelniaja az takich bledow kredka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Boze to juz jest wsiowskie, ale pamietaj brunecie, mow zawsze, poszedlem, wyszedlem, wszedlem:D bardzo duzo dziewczyn to razi, a jest multum facetow, ktorzy nie potrafia tego skumac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj byly nie uzywal interpunkcji. zostala mi awersja do chlopakow nie uzywajacych znakow przestankowych hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cenzura.. prosze Cie.. jezeli w wypowiedzi wystepuja przynajmniej 3 zaprzeczenia czasownika, to nie wierze, ze za kazdym razem to byla wina szybkiego pisania, z reszta ja nie mowie, ze sie czepiam kazdego bledu, ale takich podstaw jakich uczymy sie juz w podstawowce, a dorosly czlowiek dalej tego nie umie, to nie moge wybaczyc i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi czsami jak ktos napisze smsa bez znakow interpukcyjnych, to za cholere nie moge go zczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj albo wezne jak ktos powie to ja normalnie placze juz, mialam takiego dalekiego kolege, ktory tak mowil, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambinoo - akurat na to jestem bardzo wyczulony. Nie jestem zaden prof. Miodek, ale podstawowych i rażących błędów unikam jak murzyn pracy;) Turkus - wszystko w swoim czasie. oko macie. usta sa pare stron wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem, ze zauwazylam, ze najlepiej dogaduje sie z osobami, ktore bledow nei robia.. cos w tym jest ;) dlatego nie moglam sie z bylym dogadywac haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie moi tez za bardzo nie robia, chyba, ze jacys dalsi, na szczescie :) musze wyjsc do sklepu, bede piekla ciasto :D , niedlugo wracam, ale i tak pewnie bedziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×