Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

wykolejony, bo kreda mówiła że chciałaby z tobą ten tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkusik , napisalam i wyslalam :) Frrr, a dziekuje . Sypiam juz lepiej, tzn, tak w okolicach 1-2 w nocy zasypiam , wiec jest poprawa. :) A tak poza tym, po staremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, turkus, ja tez sie zesikam....bo nie wiem o co loto, a ciekawosc mnie zżera...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, za dużo, nie dziwie się, że Ci ciepło ;) frr, nie ja się nie nadaję na takie festiwale, bo muszę mieć gdzie się umyć i siusiu zrobić ;) i jeszcze taki upał, nie wyobrażam się tam spocić i łazić tak przez 3 dni, masakra :O a zresztą ja jestem za tym, żeby takie festiwale były płatne, wtedy nie będzie żadnej hołoty, która pojedzie się najebać, tylko ludzie na poziomie, którzy płacą za muzykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, dzieci masz w jakim wieku, ze tak daja ci spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszlo, odpisalam :) buahahaha mam CIe Ty wredna czarna suko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złudzenie 😠, zle mówisz, nie ma holoty, jest cooltura a takie ekstremalne sytuacje gdzie nie ma gdzie siku zrobic, czy nie ma gdzie sie umyć, czy nawet jak nie ma co zjeść, to jest git:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise , napisalam Ci cos jeszcze :) Frrr, ale ze w jakim sensie daja mi spac ? Ze nie budza w nocy czy ze rano dlugo moge pospac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jedno i drugie:) budzą cię w nocy? dsają ci spac do jedenastej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy mnie nie budza, bo dwojka starszych to juz dzieci szkolne, i ja chca siusiu albo pic w nocy, to sie sami obsluguja. Z mlodszym 2 latkiem roznie to bywa, ale generalnie cale noce przesypia:) A do 11 to mi sie tylko zdarza pospac. :) Normalnie wstaje miedzy 8 a 9. W ciagu roku szkolnego naturalnie wczesniej. No, teraz mam Ci napisac co jemy na sniadanie i jakie mam obiadowe menu ? :) :P) Ty lepiej napisz , jak Wy sobie radzicie , z nowym domownikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co, a mi sie dzisiaj odechcialo kafeterii chyba serio ide na urlop :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złudzenie, no to nie jesteś w bandzie;) zartuję oczywiście ale jak lubisz być czysta?...:( wiesz... w kościele jest taki pan co zrobi, że będziesz czysta;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak zmieniajac temat, wiecie, ze wczoraj w poznaniu sie spotkali kafeterianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jak sie chce srac to nie patrze czy czysto hahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×