Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Papierowe , bardzo smaczne ale tez nie jakas rewelacja :) Masz jakis dobry przepis na zapiekanke, taka z piekarnika. Zeby byly tam ziemniaki, i ser zolty i cos jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprobuje Twoj sposob :) Wiecie co, rzadko na kafe , wkurwia mnie tak jak bezmyslnosc w stosunku do dzieci. Matka zalozyla topik, gdzie pisze ze jej 3 letnie dziecko, ma biegunke, boli go brzuch, jest zielone i nienaturalnie spiace. I co?! I kurwa zamiast dzwonic po pogotowie to ta debilka docieka czy to od mleka !!! No jakby to nie byl net to bym jej walnela !!!!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc złudzenie, ktore mnie nie lubi z wzajemnoscia 🖐️ moze nie jestes taka zla, skoro kiepskich nie lubisz ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zludzenie a tobie wydaje sie ze jestes taka zajebista , wpadajac tu i rzucajac takim tekstem..:O To trzeba umiec :P A to co ty odstawiasz to tylko nieudolne, zalosne proby..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to ja jestem jakieś dziwadło, bo nie śmieszą mnie ani Włatcy, ani Łowcy, ani Kiepscy... generalnie bawi mnie słowo pisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bo mnie dawno nie było :) najpierw harowałam na budowie a potem wypoczywałam w górach - no i brutalnie nadszedł koniec urlopu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie łącz nabiału z antybiotykiem - osłabia działanie :) są specjalne leki osłonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pewnym wieku Jarek to się już nic nie czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Kinga zaczelam jeszcze kiedys czytac Lsnienie - kiepskie bylo wiec olalam. I czytalam MISERY - zajebiste. Ale najbardziej kocham CHRISTINE ❤️ zaraz po Steinbecku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×