Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość PSZCZELOT
kreda ta z tablicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na tym wczorajszym nie zasnelas? :D :p a jakby co to polecam hancocka na zasypianie :p ja w kazdym razie skorzystalem raz i drugiego podejscia juz nei bylo :D a tak w ogole to duzo futuramy na sen ogladam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D zwierzecy seks, no niezle :p z zasypiaczy namietnie uzywalem jeszcze wladce pierscieni, zabojcza bron - wszystkie czesci :D, rush hour - wszystkie czesci :D i jeszcze pare innych rownie dobrze pasujacych do tej roli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie w ksiazki zazwyczaj wkrecalem za bardzo :p chociaz dzialaly lepiej od filmow musze przyznac a przestalem czytac juz dawno temu jakos :o zaprzeczam sam przed soba ze to nie mialo nic wspolnego z kompem i internetem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to to :D w simsach to zmurowywalem domownikow i kasowalem drabinke jak wlezli do basenu ulubiona rozrywka bylo oplakiwanie zmarlych w ogrodku, a opieka nie mogla zabrac dziecka, bo zamurowane i nei dalo sie po nie wejsc :D no ale moze cos z tej gry nei zrozmiealem :p :D a w jakies typu starcraft albo redalert? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSZCZELOT
mi sie zawsze chcialo spać jak w budzie czeba bylo kartkuwke pisac i taka cisza w sali byla a babka chodzila po klasie i takie skrzypienie wykladziny arz same oczy sie zamykaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSZCZELOT
to ten jerzy z klanu i uwarzajcie na niego bo nie wiem czy pamientacie jak robil awantury i bil tom elke z klanu wienc uwarzajcie bo ja terz nie raz taki wsciekly jestem tylko ze on bardziej wogule jurz nie ma takich czarnych wlosuw jak na reklamie to lepiej z nim niezadzierajcie jak ze mnom ... dobranoc i pappap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu jak ja kocham simsy :)kiedys bylam uzalezniona (ale teraz mam viste i nie moge zainstalowac simsow 2 wiec w 1 mi sie nie chce grac, jak wiem, jaka cudowna jest 2 😭). sposoby na smierc? poza utopieniem i zamurowywaniem jeszcze mozna bylo ich spalic albo kopnąć prądem (ale to bylo ciężko w 1). mnie wkurwialo jak mialam malo kasy i nie mialam z czego zaplacic sprzataczce, i chuj, niech mi ukradnie lustro, ale potem 3 dni mialam bajzel, bo nie chciala znowu przyjsc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzekła mnie twojja histeria
pasjonujące 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda?:classic_cool: jak chcesz to Ci moge jeszcze opowiedziec np o tym gdzie sie oplacalo wziac sima na randke, albo jak szybko nawiazac przyjazn :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Czarnusia:) widzialam Cie ostatnio na topiku o mężu, co walnął kochance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, bylam :) Dzisiaj udzielam sie na topie gdzie laska sie pociela , a chlopak mial to gdzies .:)Swoja droga wybitna kretynka..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie widzialam, nie przegladalam za bardzo (kroje marchewke dla bachorkow) ;) ale z tego co piszesz, nie moze byc inaczej, jak kretynka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis nie mam weny do gotowania, rzuce skrzydelka na patelnie i zjedza ze swieza buleczka :) poza tym o 15.00 mam szczepienia, dzieci w stresie wiec i tak za wiele nie zjedza , nie placa mi sie dzisiaj stac przy garach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadzilam ze kiedykolwiek do kogokolwiek to napisze ale ..: Kreda czy Ty masz jakies zycie poza kafe ? :P Zakladajac ze odpowiesz , \" tak\" , to kiedy Ty je prowadzisz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no spoko, w sumie Twoja sprawa co robisz ze swoim czasem. Tak tylko sie zastanawialam czy nie potrzebujesz czasem lyku powietrza i towarzystwa fizycznego innych ludzi.:) Wiesz , to tak z troski o Twoje zdrowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreda, to chyba byla taka delikatna sugestia, zebys sobie stad poszla :D haha :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze, a ja za 2 tygodnie wracam do polski i juz sie boje, kiedy ja znajde czas na kafe :(juz mam tyle piwek umowionych 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Czy można się dołączyć? Widzę że wszyscy mają stałe paczki tutaj i ciężko mi się zaklimatyzować :) Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×