Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

nie, nie daję:) nie znam cię:) pestka, ale opowiedz więcej, jakiś przygodny sex może był? albo rozruba z twoim udziałem na dyskotece? albo policja cię zatrzymała? nic, nic? no to nuda była;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka33 dziekuje jestes miła :) na na 90 % takie same mam zielono-jasno-brozowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(czy czasem ktoś mnie za chwilę nie zjebie, że mam za długą stopkę?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frr...widocznie ja nudna jestem :D Turquoise ... pewnie nie możesz się już doczekać co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie frr juz boje co sie bedzie dziac, bo zaraz jak wroce jade z taka hardcorowa kumpela do zakopca na tydzien albo dwa ;) i beda niezle jaja, my sie identycznie nazywamy (a nie jestesmy rodzina a nazwisko i imie mamy rzadkie) :D strach sie bac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka - dokladnie, odliczam juz dni.. gdyby nie net, to chyba bym sie zanudzila, a moj laptop sie ZEPSUL calkiem, opiekunka Julie mi pozycza swoj juz 3 dzien - cudowna dziewczyna, nie wiem jak jej podziekowac za to potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrr - to po srodku to kojarze, ze to Irish, a reszte skad wytrzasnales? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie macie imię rzadkie? sraczka? sorry;) się nie obraź a gdzie w zakopcu nocujecie? bo ja tam jestem stałym bywalcem, jestem tam co roku, zaliczam po kolei szczyty(jak dotąd niższe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pierwsze to tekst zespołu SEDES, a ostatnie to na murze wyczytałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha :D:D:D Kamisia :classic_cool: :D:P a nocujemy w domku jej siostry, nie wiem dokladnie gdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś, a ty nie wchodziłaś na żadne szczyty? (i bez sexownych skojarzeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z murow to ja wyczytalam "kochaj go oralnie!" i "zabic ksiedza zginie nedza" - by sosnowiec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamiasia? no to śliczne imię, rzeczywiście inne, ale na prawdę ładne:) skąd pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na rysach to był kuzyn mojego szwagra w adidasach i w krótkim rękawku i spodenkach, da się?:) i widziałem jeszcze jak nad czarny staw idzie kobita w japonkach:D a na giewont szła babka w widocznej już ciązy:) a ja z moją żoną podbijaliśmy szczyty pieszo i ona też była w ciąży, w trzecim miesiącu, i teraz nasz mały cypek ma kondycję za mamą;) love góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to bys sie moich rodzicow musial pytac hehe nie no tak powaznie to wiem :( mialam byc Frankiem albo Janina ale moja mama poznala w jakiejs kolejce jakas matke uposledzonego chlopca o imieniu Kamil i tak sie jej zal go zorbilo, ze postanowila swoje dziecko tak nazwac:O zenada wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak to tak.....w kościele się zgodzili?....w urzędzie?.....a kiedy masz imieniny? a koleżanka skąd ma takie samo imię? ta sama historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrrr glupku oczywiscie ze mam na imie KAMILA a nie KAMISIA buahahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka, ciesze sie :D bardzo mi sie podoba moje imie :D jedynie nazwisko bym zmienila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka, ale jakbyś wlazła na jakąś mniejszą górę, chocby nosal, to byś zobaczyła śliczne widoki, a po drugie to miałabyś świadomość że zdobyłaś szczyta:) turkus, ale da się w adidasach i krótkich portkach na rysy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×