Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

kredus Tobie chyba chodzi o innego, w tamtym nie bylam taka zakochana jak w tym, tamtego uwielbialam za to, ze byl taki dobry, kochalam spedzac z nim czas, patrzec na niego ale to nie bylo to :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas tak samo :classic_cool: no to czemu sie nie spotykasz z tym facetem ? (chodzi mi o tego, do ktorego wzdychasz :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem, jest duzo powodow, chodzi do pracy na 3 zmiany, no i za bardzo nie bylo jak sie spotykac, chociaz ja dla niego to bym zawsze miala czas, jest jedynakiem, mieszka sam z mama, w pieknym wielkim domu, troche sie roznimy od siebie, jest tyle rzeczy na nie, nie wiem co mnie tak ciagnie do niego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jedynak mieszkajacy z mama to znak ostrzegawczy :D to sie nigdy dobrze nie konczy dla potencjalnej synowej :classic_cool: pestka - ale co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie i to jest dla mnie na maxa powod na nie, ale ja go tak chce 😭 musze go jakos wyrzucic z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko - no zatrudnic Cie nie moge, bo sama jestem w pewnym sensie pracownikiem :D bambi - ale mamusie juz poznalas ? :P pestka - lubie ten stan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poznalam, mialam tyle okazji ale zawsze panikowalam i rezygnowalam:p slyszalam tyle rzeczy o niej..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, moj mi wlasnie cos tam wspominal, ze taka pyskata troche, to kurcze jakby nagle mi cos bezposrednio pierdolnela to pewnie by mi sie i on odwidzial :p ale babcia mojej kolezanki, ktora mieszka na tej samej ulicy mowila, ze fajna babka, ze taka konkretna jest, zadbana, smieszna, a ja lubie konkretnych ludzi, moze bym ja jeszcze polubila :D nie wiem jak ona mnie, bo w koncu jej jedyny synek, chce dla niego wszystko co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka lat temu mialam taka sytuacje, ze zaczepila mnie na ulicy babka i powiedziala, ze ona juz mnie obserwuje od jakiegos czasu i by chciala, zebym sie umowila z jej synem (jedynakiem). Synus w tym czasie siedzial w samochodzie, lat okolo 30. Zapytalam sie tej babki, czy aby na pewno ona sie dobrze czuje, to nie zrozumiala o co mi chodzi i powiedziala, ze dobrze i ze cieszy sie, ze sie interesuje jej zdrowiem :o Rece mi opadly i poszlam sobie, a ta wariatka jeszcze kilka dni czatowala na mnie z tym pajacem w samochodzie :D Nie wiem, co sie z nimi ostatecznie stalo, bo nigdy wiecej ich pozniej juz nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie chce mi się zaczerniać
nikogo tak zwanego znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×