Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

to mozesz mi powiedziec gdzie w wawie ? mam tam znajomego, to go tam wysle :P i juz przestan z tym, co tam napiszesz i jak bedziesz ostrzegal, bo zaczyna mnie to wkurwiac 😠 - zle na tym wyjdziesz i koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cin przecie nie musisz
Nie przypasowaliscie sobie, zdaża się, ale to nie oznacza, ze inni - znajomi jej maja Ciebie nie lubic albo odwrotnie. Kazdy ma swoj rozum i jesli komus sie dobrze z dana osoba rozmawia to luz, nikt nie kaze wchodzic w glebsze relacje. Jesli ktos bedzie chcial sam sie przekonac czy warto niech probuje .Nie musisz sie tak o reszte "troszczyc" . "chce zeby ludzie poznali kim ona jest" dla Ciebie moze byc ostatnia kurwa a dla innych spoko. Szczeg ze wlasnie czesc zwraca sie do niej sami bo ja lubia. nie tipol ze to nie chec odwetu. albo Ci niezle zaszla za skore albo wlasnie sie nie dogadaliscie. lepiej bedzie jak zawrzecie rozejm bo nie sadzeze ona latwo odpusci. kafe stanie sie polem wlaki Jak napisala ksuszarka - Ty olej sprawe, nie prowokuj, ignorancja to najlepszy sposob, moze czasem sie krew wzbiera ale na tym polega dojrzalosc czyz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie spoznilas
z odpisaniem , przeciez wyslal o tej samej minucie co Ty, trza byl sie streszczac z odpowiedzia zanim poszedl spac.bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wiekszosci sklepow sportowych mozna zakupic takie spodenki. decathlon, go sport itd. http://www.budo-sport.com.pl/index2.php na allegro tego pelno http://allegro.pl/search.php?string=spodenki+muay+thai nie draz tematu, to nie bede Cie wkurwial ;) pomaranczo - ostatnia to pewnie nie jest;) dwulicowa na pewno. jesli mnie w prywatnej korespondencji prosi o pokoj i to otrzymuje, a sama na forum robi mi kolo piora, to nie dziwcie sie ze wywlekam brudy jak prywatna korespondencja. "tak sie gra jak przeciwnik pozwala". koniec tematu. topik jest o fotkach:) ona ma juz temty poswiecone swojej osobie. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki brunet, popatrze w tym sklepie, do ktorego dales link - bo na allegro nie ma takich, o jakie mi chodzi, bo juz wczesniej sprawdzalam :P i ja nie draze przeciez tematu 😠 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec czyja fotke
warto zobaczyc ? ;) bye mowi duzo osob :P dobranoc ksuszarka i Cin Niech pokoj bedzie z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cin cin ja pierdole ty jestes wysokim? :( a tak cie nie lubie pod cin cinem :O :D hello wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa, a deko to aggie? ludzie kurwa po co wy te nicki tak zmieniacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka - czasem w dzien podsypiam :D ale tylko czasem :o dzisiaj ide do fryzjera :o nienawidze chodzic do fryzjera 😭 ale przynajmniej zrobia mi tam dobra kawe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe..... no tak ...dobra kawa to podstawa :D Turkusia.. :) Deko już dawno ma ten drugi nick wiesz :) myślałam ze wiesz.... ;) Natomiast jeżeli chodzi o CinCina.... hmmmm.... nie znam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz zawsze mi rano podaje kawe :classic_cool: kiedys robil lure, to mu delikatnie zasugerowalam, ze lubie mocniejsza :P od tego czasu robi mi takiego szatana, ze czasem nie wyrabiam :o nie wiem, ile on sypie tej kawy :D a ja pije tylko czarna bez cukru, wiec nie mam nawet jak tego zneutralizowac :o ale jestem dobra zona i mowie, ze kawa swietna jak zawsze :D a jak nie widzi, to wylewam polowe i dolewam wode :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję kawę luręęęęęęęęęęęęę :O i tylko rozpuszczalkę .... nie wiem czy ją można nazwać kawą ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedym była u siostry i poszlam se zrobić kawę :D idę z tą kawą w przezroczystym kubku.... a moja siotra mówi.... :D chciałaś kawę przecież :D a ja jej na to że przecież to kawa własnie jest .. :D myslała że to herbata :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam a urlopu i wciąż chodze zagubiona :O :D o co chodzi z tą stopą Kredka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×