Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja pierdole.... :O życie jest niesprawiedliwe 😭 ja tez chcę mieć tyle wzrostu ;) ja mam 1.60 i mam stopę 39 :O:O:O:O:O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej mozesz chodzic na wysokich szpilkach :D bo ja w szpilkach to wygladam jak popierdolony wielkolud z komiksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak.... chodzę prawie zawsze w butach na obcasie :) ale jestem niska...za niska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama zawsze mówi że jak ktoś ma dużą stopę to przynajmniej się nie przewróci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide pilnowac moja krolice, bo wlasnie mi przyniosla do pokoju skore od banana, wiec chyba wlazla do kosza na smieci :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquise - kazdy z nas ma dwie twarze. czasami zdarza sie byc w 98% dr. jekkylem, a w 2% mr. hydem. czasami 50/50. brunet juz nie wroci;) Kredka - to czemu ja Cie na olimpiadzie nie widze, w plywaniu? z taaaaka stopa;) w anglii jest straszny syf jesli chodzi o numeracje. wiekszosc modeli konczy sie na 12. a ja mam nieco ponad. np: lacoste robi buty do nr 11. pora do pracy. C U pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka - proporcjonalne do wzrostu :D brunet - a skad wiesz, ze mnie na jakiejs olimpiadzie nie widziales ? :P I nie zgadzam sie z Twoja teoria, ze kazdy ma tu dwie twarze. Bo dwie twarze maja tylko falszywi ludzie. I czlowiek czy chce, czy nie chce, zawsze pozostaje czujny wzgledem takich osob. Chyba, ze jest wyjatkowo naiwny, to wtedy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja mam przerwe wlasnie. i kurwa ja jestem za wysoka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala miec tak 160 albo 165, wiecie ile przez to fajnych facetow se musialam odpuscic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zdarzalo miec nizszych od siebie :P jak facetowi to nie przeszkadza, to nie widze problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie glupich :O kazdy ma swoje zboczenie, dla mnie facet moze byc brzydki jak nie wiem co*, ale nie moze byc nizszy i dlatego jarek ma szanse buahahha :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek i nie gadaj, bo dla Ciebie juz i tak obnizylam poprzeczke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do tego fryzjera :o zdechne z nudow :o najgorsze jest to, ze jak halasuja te suszarki to nawet ksiazki nie moge poczytac :o :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkusia.... ja nie wiem co to znaczy niższy facet.... :D no bo ile by musiał mieć wzrostu żeby być niższym ode mnie ? ;) pa Kredka... :) zrób fotkę z fryzurką nową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×