Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

to nie tak, turkus pisze ogólnie o tym wzroście. osobiście wole wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge byc hcetna. jest juz jakis moder na uczuciowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze Was teraz przeprosic, bo sie wlasnie dowiedzialam, ze czeka mnie ostatni sex 26 latki :classic_cool: moze potem jeszcze wpadne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda - :D mnie to zaden sex na razie nie czeka :( jezuuuuuu jak mi sie chce bzyyyyyyyyyyyyykac 😭 ja piernicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spalam obok jednej okazji co noc przez prawie miesiac i NIC 😭 ale to bylo prawie rok temu, a doszlam do wniosku, ze desperacja sexualna narasta z czasem :| az sie boje co bedzie jak dopadne w koncu jakis obiekt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zludzenie, mozesz mi wyslac fotke, na pewno nie bedzie wazeliny buahahaha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie skorzystalam, chociaz to facet, ktorego kocham i pragne na maxa;) ale nie jestesmy razem i wlane probuje go sobie troche pod pantofla wziac, wiec nie moglabym tak po prostu pojsc z nim do lozka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szcszescie nikogo nie kocham :) uff uff zludzenie, daj :D:D:D tamto zdjecie z kolczykiem bylo niezle potrafie byc obiektywna :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie ironia, wlasnie szczerze Ci zazdroszcze, tez chcialabym wybic sobie go z glowy i sie juz nie zakochiwac, a jak juz zakochac sie to w facecie , z ktorym na pewno bede cale zycie i bardzo szczesliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tymaczasem ide:) niewiem tylko czy życzenia teraz złożyć tzn zostawić, czy jutro.? lepiej jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym się tak podniecacie
Same nie jesteście lepsze, udajecie " niewiniątka", a jesteście jak pryszcze na dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×