Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

bambi - nalezy sie i w jednym i w drugim przypadku, tylko na innej podstawie - ale i tak ciezko im bedzie cokolwiek wykazac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie wam pochwale :) dostalam zaproszenie na casting do JAK TO LECIALO :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kurcze z tego co slyszalam to mowili, ze raczej dostana, rozumiem, ze sa skrzywdzeni ale tak szczerze to im chodzi tez troche o to, ze niezla sumka moze im wpasc, nie sadzicie ? a w tym drugim przypadku to jest tak, ze ten szpital juz nie istnieje i mozliwe, ze pieniadze zostana im wyplacone z panstwowych pieniedzy, a jezeli wyplaca im az po 300tys, czyli 6 osobom po 300 to kupa kasy, a przeciez tyle u nas w Polsce jest do zrobienia chociaz nie wiem jak to ze mna by bylo, gdyby mnie spotkalo cos podobnego to mozliwe, ze i sama domagalabym sie odszkodowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jakos po pierwszych odcinkach napisalam do nich, bo samych kiepskich graczy mieli i sie wkurwialam, ze takie proste piosenki a oni nic nie umieja :O no i napisalam do nich i zaprosili mnie :D ale dawno tego nie ogladalam i chyba juz maja trudniejsze piosenki i kurde nie wiem czy jechac ale casting w warszawie i juz z przyjaciolka kombinujemy, ze se do wawy pojedziemy na jakies imprezki w warszawskich klubach :D nie bylam nigdy w wawie :D ylko kuzwa tam spiewac trzeba, a ja nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambi - niekoniecznie kasa bedzie od skarbu panstwa, ale to zbyt skomplikowane zeby to tlumaczyc turkus - bedziesz w telewizji ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasnie kurde nie chce byc w telewizji :O ja jestem skromna, niesmiala i nie lubie popularnosci i rozglosu :O a jeszcze jak odpadne od razu to obciach bedzie hehehe :D nieeee no nie ide nigdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj nie bede sobie tym glowe zawracac, dostana to luzik, nie dostana to tez luzik :D Turkus..ogladalam na maxa czesto ten program i zadnego talentu jakos tam nie zobaczylam, olewka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Matko pestka, patrze na to Twoje ja perdole i sie dziwie, czemu Ci cenzura nie wyskoczyla, szukam bledu, literowki i nic, chyba mam cos ze wzrokiem :O :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedys zostalam zjechana za moje oko i tak potrzymalam troche i wczoraj usunelam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a nie wiem czemu :D cos tam o makijazu bylo, ze mi nie pasuje i ze za wielkie oczy, cos tam o brwiach :D a to jakies pomaranczki, dziewczyna zalozyla topic i jej cos tam napisalam zaraz na pierwszej stronie i potem byly 4 strony tylko o moim oku:p biedna, kazdy ja zignorowal i zajal sie moim okiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko takich w miare eleganckich do szpica najlepie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko - na allegro zobacz bambi - olej to, zazdroszcza Ci duzych oczu i tyle, a kazdy sie maluje jak lubi i skoro Ty lubisz tak, a nie inaczej, to innym nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś inaczej nie łaska? mrufka -- allegro przeszłam chyba całe a pół to napewno. nieznosze kupować butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×