Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość looooooooooooooooooooool
Wybaczam wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa spierdalaj jarek dobrze wiesz o co chodzi dupku :O a bzyknac z toba to ja sie juz od dawna nie chce i to tez barzo dobrze wiesz:O kurwa wez sie zamknij wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej mi powiedzcie jak sie na burzujach zemscic :classic_cool: jaroslaw - ignor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pożądam go
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek nie pamietasz/znasz kawalu o akwarium i logicznym mysleniu :D ;) jak to jak, cisnac jak sie nie wywiaza historie z przypalonymi ubraniami sobie podaruj lepiej, bo oni to akurat beda potrafili wykorzystac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasni eprasuje i stwierdzilam, ze nei umiem byc az tak perfidna :O nie umiem sie mscic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najfajniejszy jest...........
ten....................., a wy jedziecie po mnie bez powodu.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę was
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To wszystko przez was
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteście wszyscy tacy sami
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Durni, puści, bez jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cos na pomaranczowo to nie ja - to po 1 po 2 - nie mam wcale okresu po 3 - nie rob sobie nadzei dupku, wiesz czym sobie przesrales i to nieodwracalnie tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kawal mi chodzilo :p na jej miejscu kazalbym ci przeprosic :classic_cool: nei wiem o co poszlo, ale nie oszukujmy sie, pewnie twoja wina :D (nikogo nie podpsuzczam :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie, nie zartuj sobie, on nie zna takich slow :O zreszta ja nie oczekuje przeprosin, ja po prostu mam go juz w dupie;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkusie
Odczep się ode mnie, nie znam cię i nic ci nie zrobiłam, czego chcesz ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro albo pojutrze moj malzonek wraca, a w domu bajzel na kolkach :) Ale lenia dzisiaj mam , i czekam do statniej chwili kiedy zadzwoni i powie kiedy na 100 procent wraca. Wtedy sie wezme i ogarne chalupe:) A tak poza tym, po staremu, dom dzieci , praca. Tez w pracy mielismy mlyn ale na szczescie sie uspokoilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a o tym to akurat nei slyszalem :D ale tak z tematyki gier jeszcze co mnie lekko zastanowilo, to ze grajac w starcrafta np (oni tam maja ligi i sponsorow do roznych gier i traktuja jako sport ogolnie rzecz biorac) wykonywali srednio 200 klikniec myszka na minute.. :o 3 klikniecia na sekunde, przez pol godziny gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy maja reumatyzm juz w mlodosci :p z drugiej strony, to juz prawie jak gra na fortepianie :D w czym tez sa niezli co trzeba im przyznac jednak, to ze jak sie za cos biora to potrafia doprowadzic do perfekcji nawet przegrywanie zycia przed grami :D a nawet cos keidys czytalem ze ktos tam kogos zabil, bo mu ukradziono jakis miecz z gry... nie pameitam dokladnie, ale tak to szlo mniej wiecej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, nikt komu nie zaciera sie granica z wirtualnym swiatem tego nei zrozumie :p chociaz kiedys to akurat jezdzic na rozne takie imprezy to mi sie chcialo :D tylko ostatecznie z kompami to malo wspolnego mialo akurat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×