Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

juz widzę jak Jaruś kłania sie sam sobie w lustrze:p:p:p P.S. nie mogę gadać bo piszę ważne dokumenta dokumentujące....nie powiem, mogę tylko machnąć i....wybyć stont tak szybko jak wlazłam:p🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zostawiam, zwłaszcza umierających topów, które ktoś bezskutecznie próbuje reanimować:p a Jareczkowi napisałam gdzieś tam wprost, że coraz gupszy jest, no ale on sie mnie boi i jak widzi mój nick to zwiewa w podskokach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciach bajera. jest jakies sensowne wytlumaczenie -dlaczego kilkaset postow zostalo usunietych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtf?? przed chwila mialem strone 614, jako ostatnia strone tematu.. chyba za duzo pracuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe szwankuje i juz masz wyjaśnienie, jarek co buczysz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrufka chcialabys zeby Cię usuwali, jednak za maly jestes na takie rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasowanie jest głupie, bo chuj mnie obchodzi, ze taki Jarek np napisal gdzies cos nie tak - wali mnie to, ale kurwa to ze niszcza z tego powodu inne topiki jest wkurwiajace i nielogiczne jak dla mnie :O a tak w ogole to ja sie chyba z Wami pozegnam.. bo ostatnio juz tu i tak prawie nie zagladam, wiec chyba calkiem zrezygnuje albo bede wpadac od czasu do czasu paaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkus - ktore miasto sie pali? bo nie wiem czy wode czy benzyne lapac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D już się nie pali. cysterna nam rąbneła w wiadukt i była pochodnia na 20 metrow. nawet autobusem nie dojechalam do domu, musialam na nogach zapieprzac 😡 mamy zablokowaną komunikację miejską i kolejowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×