Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

mnie tu dlugo nie bylo ale widze ze sie towarzystwo wykruszylo masz jakis kontakt z bambi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas piszemy rownoczesnie :D :D zmienilam prace i przez to nie mam praktycznie na nic czasu :o do tego walcze z przeziebieniem i chyba nie obedzie sie bez antybiotyku - na razie lekarz kazal brac takie bez recepty, ale to gowno daje a co u Ciebie ? :) tez prawie tu nie zagladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bambi jakis czas temu mialam kontakt mailowy, obiecala ze wpadnie na topik, ale cos jej nie widac :o do tego pestka sie tez stad wyniosla :o i nozyczki chyba tez :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzil mi sie calkiem ogolny siedze wlasciwie tylko w dzialae uczuciowym tez jestem przeziebiona juz miesiac:-O u lekarza bylam, jakies leki przepisal i goraczki nie mam ale zdrowa nie jestem calkiem ostatnio mam doła, nawet nie poszlam dzisiaj na impreze urodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz dola przez przesilenie jesienne ? znam dziewczyne, ktora zawsze tak ma wiosna i jesienia ja w ostatnie 2 weekendy ostro zabalowalam i w ten bede grzecznie siedziala w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zabaluje po 20 padziernika:) teraz to nawet nie mam ochoty moze masz racje, ja nie wiem nie odbieram nawet tel od moich znajomych :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefonu od znajomych to ja nawet nie odbieram jak nie mam dola :D :D nie cierpie gadac przez telefon :o a dlaczego po 20 pazdziernika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakby mam nadzieje, ze bedzie sporo osob:) najgorsze, ze osttanio mam slaba glowe i nie moge sie porzadnie najebac bez konsekwencji czyli bolu glowy, brzucha itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys w trakcie picia wodki testowalam pomysl kuzyna mojego meza - na pol litra przegotowanej wody dac 3 wycisniete cytryny i z tego robic drinki. W smaku moze niezbyt dobre, ale kaca w istocie nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w klubie gorzej z takim piciem chyba ze bede wode zamawiac z cytryna co jakis czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo przyniesiesz w torbie swoja butle 2 litrowa :D :D :D widzialam juz takie egzemplarze, co przynosza swoje napoje do lokalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez oni nie maja uprawnien do tego, zeby zagladac do torebki ale wiem, ze jak sie torebki nie pokaze to nie wpuszcza do lokalu :o znajac moj porywczy charakter, jakby mi taki ochroniarz zaspiewal, ze mam mu pokazac co mam w torebce, to bym mu kazala sie bujac i poszla na impreze gdzie indziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie maja prawa mowisz? nie zastanawialam sie nad tym wiesz mi to nie przeszkadzalo bo ja tam oprocz portfela, dokumentow i tuszu do rzes czy blyszczyka nic nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie maja prawa, tak samo, jak ochrona w sklepie nie ma prawa zagladac do torebki, moga najwyzej wezwac policje i funkcjonariusz moze to zrobic - ale ludzie o tym nie wiedza i pozwalaja zagladac ja mam zawsze w torebce pelno niepotrzebnych rzeczy :o a po co to dzwigam to nie wiem :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami sie przydaje:) ja np nigdy nie mam chusteczek do nosa a czasami sa potrzebne z ta ochrona to raz mnie wzieli do pokoju bo ciagle cos pikalo jak chcialam przejsc przez bramke nie wiem czemu ale byli mili i mnie od razu puscili do dzisiaj nie wiem co to bylo :D ps. nic nie ukradlam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urok osobisty robi swoje :D u mnie raz sie zdarzyla taka sytuacja, ze mi pikalo jak wychodzilam, ale znalam kolesia, ktory byl tam ochroniarzem, wiec nawet do mnie nie podchodzil i tez nic nie ukradlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie:) ale nie kazdy ma farta jak my slyszalam nie raz jak ochrona potrafi zgnoic bez powodu w takich sklepach:-O pogoda u Ciebie ladna? w Warszawie dosyc cieplo jest do tej 17-18:) nawet niektorzy w krotkim rekawku laza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciagu dnia bylo cieplo, ale nie widzialam nikogo bez kurtki :D ale widzialam dzisiaj zalanego faceta, ktory maszerowal bez spodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartujesz?? w samych sllipach??:P ja w zime przy minusowej temp widzialam goscia w krotkich spodenkach i t-shircie:) nie wiem co mu odbilo mlody koles, i wygladal na normalnego pijany tez nie byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna, czy mial na sobie nawet gacie, bo byl po drugiej stronie ulicy i nie bylo zbyt dokladnie widac :D ale szedl sobie w najlepsze i prowadzil dyskusje sam ze soba :D a ten, ktorego Ty widzialas to moze jakis mors w wersji miejskiej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×