Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

pestuś ciiii raz tak raz tak bo chora jestem raz a raz zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś miałem takiego farta że w ostatni dzien wakacjii zwichnąłem sobie ręke i wpadło miesiąc wolnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) ależ się nie wyspałam - dziś na szczęście wolne :) Samico - uśmiech w Twoją stronę :) - i kuruj się jakoś - ech brak możliwości wzięcia l4 mnie przeraża :/ A teraz uciekam na miasto - mam kilka spraw do załatwienia na mieście zanim wyjadę odpocząć :0 a przyznam tej bieganiny nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukujaca🖐️ :) Walnij sobie dodatkowa dawke kofeiny:) To ja Ci zycze zeby sprawy na miescie poszly gladko, i zeby obylo sie bez kolejek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkę
jakby nie mówić- pozostały niewzruszone na sugestie i propozycje, istnieje jednak pogląd, iż nie pozostaje to pod ich wpływem. mogłoby to jednak ruszyc z udziałem dobrych chęci chociaż na trawie i tak są a ziemi zepsuć prawukom nie wolno gdzie pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkę
ogólnie rzecz biorąc, tradycyjne odwierty analne nie są zdrowe i niezalecane przez szacowne grono lekarzy, aczkolwiek czasem mocny bolec zdecydowanie poprawia humor i przy okazji pomaga odkryć nowe złoża brunatnej magmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten to się nakręcił z tym swoim IQ :P:P:P jakich rzeczy ? pewnie do kościoła .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie przeskakuje automatyczinie czy tak mała klapka miałaby znaczenie? brzoza nadal żywa i choć trochę to jednak wczoraj nie a maki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak ale w blokach gdzie są ną max 4 piętra nie ma windy raczej :O no i trzeba leźć z tymi zakupami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam dom..... i powiem szczerze że z piwnicy do mnie na górę też jest dalekooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×