Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Bialo czarny! Po pierwsze to jest ELITARNY topik, wiec i jakies wymagania sa. Po drugie , nie daruje Ci tego nicka :P) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trochę egoistycznie, to ... Wcale nie musisz mi go darować :P Sam go sobie "wziąłem" :D Ale Tobie, dobrze wiesz dlaczego, za niego podziękuję :) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie masz makijażu złośnico, dlaczego? nie obraz sie ale nie odejmE ci lat, wyglądasz na tyle ile masz.... przepraszam. aczkolwiek jesteś śliczna, kolor włosów i twarz mi sie podoba, jesteś w moim typie muszę przyznać, ale lat ci nie odejmę ,jak innym........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź złośliwą samicą trzydziest raz :P Nick (nie Heidfeld) taki, gdyż chciałem dla kogoś być miły :) (nie mówię, że dla Ciebie :P) ... Ale dobrymi chęciami ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie , nie gniewam sie , w sumie to jeszcze nie wiem :) Bo nie kumam o jaka podpuche chodzi:) Prosze wyjasnic , to wtedy odpowiem juz z przekonaniem :P) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jared leto z requeem dla snu tez jest przystojny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do twarzy ? Dopiero co nick mam, a Ty już o mojej twarzy ? Mojej (twarzy) fotki tak szybko nie zobaczysz :( :D Najpierw musiałbym się do "elitarnego topiku" wkupić, prawda ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj drogi , nawet jak juz sie wkupisz do elitarnego topiku, to jeszcze nie znaczy ze bede zainteresowana , ogladaniem Twojej twarzy na fotkach :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×