Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

e tam Tamari.... za to na pewno przez to łażenie ma jędrne pośladki hehehehehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG :D Nie było mnie parę dni a wy tyle postów zdążyliście wyprodukować, szoke :D :P Normalnie na dżamprezie byłam, przez 2 dni snu jak na lekarstwo i jeszcze dzisiaj musiałam zapylać rowerkiem 20 km pod wiatr :O A wy się opierdzielacie na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było nie łykać
spermy z lodówki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza ciepła
w przeciwieństwie do piwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna...niezła produkcja postów nie ? :D ja też wchodzę ...a tu normalnie produkcja wre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hakuna! 🖐️ a ja wlasnie musialam zainstalowac tlena, bo mi sie gg zainstalowac nie chcialo i sie frustruje jeszcze bardziej niz przy gg, bo obslugiwac nie umiem :[ wam tez nawalalo gg ostatnio? bo pytalam znajomych i oni tez ostatnio takie problemy mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam z gg probleów ;) oprócz tego że byłam zmuszona do zrezygnowania z mojego numeru :O a byłam do niego baaardzo przywiązana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Turkusowa Kiedy nawalało wam gadu? Bo mnie od piątku nie było także nie wiem :P Ale przed wyjazdem było wszystko git Znacie jakiś wypróbowany sposób na zakwasy? Bo coś czuję, że jutro nie wstanę z łożka :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosyć wyraźnie piszesz ale jakoś mało konkretnie :P gorąca kąpiel ...bardzo gorąca jest dobra na zakwasy .... ale to zanim się zrobią a Ty chyba już je masz tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jeszcze nie mam bo dopiero z trasy wróciłam Słyszałam coś o soli ale pojęcia nie mam ile by jej trzeba wsypać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każdy widział w życiu pestkę nie ? może być z jabłka...z gruszki...ze śliwki .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×