Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ależ od strony praktycznej interesuje mnie bardzo, ale od teoretycznej - zero :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turqqus
no prosze, paczcie, doczekalam sie bana wreszcie :classic_cool: :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turrkus
Wiem. I uwazam tego bana za absolutnie krzywdzacego i niesprawiedliwego. W moim mniemaniu swiadczy to wylacznie o glupocie pani cenzor jak i zreszta osob wypowiadajacych sie na tamtym topiku (ktorzy mnie potepiali i wyzywali). tylko jedna osoba przyznala mi racje. jak ja kurwa nienawidze takiej bezmyslnosci 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turrrkus
Jarek, wiesz, ze ja jestem informatyczne zero, zrobilam tak jak mowiles, ale nie dam rady zmienic tego nicka na innego, bo nawet jak usuwam ciacha, to sie nie da opublikowac :O nie chcialo mi sie calkiem czarnego zakladac (chyba ze mi sie cos pojebalo i chodzilo ci od pocztaku o to ze mam zalozyc calkiem nwoego?) zreszzzzzta co za roznica, czeka mnie prawie 3 godziny dojazdow w 1 strone do skzoly dziennie, 5 dni w tygodniu, 2 uczelnie (2 fakultety :O), w dodatku praca w kazdy weekend od 18 do 5 rano, no i - uwaga- chłopak :D wiec.. good bye kafeterio :classic_cool: nie mam czasu na kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turrrkus
kuźwa, od 7 rano do 22 przechodzilam na szpilach pol gliwic, katowic i jaworzna.. mialam inauguracje i JUZ MI SIE NIE CHCE TEJ SZKOLY 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Ciebie.......
Deko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gospodarz 007
Deko dobrze sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie koncze chorowac i odpoczywam od imprezowania:) ale juz niedlugo:P a Ty juz w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz w polsce od miesiaca, pracuje,na studiach zajecia mi sie zaczely i chyba normalnie sie zakochalam :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy sie poznalismy (miesiac temu prawie), ale to nie jest taka prosta sprawa :O bo troche zjebalam i nie wiem czy cos z tego bedzie :O on mnie od samego poczatku podrywal, to ja standardowo, z przyzwyczajenia zlewalam go :O no i on sobie odpuscil, a ja dopiero potem zauwazylam, ze to jednak fajny facet i probowalam jakos subtelnie odkrecic tamta zlewke (bo mu w sumie w pewnym momencie wprost powiedzialam, zeby sobie odpuscil), i on albo nie zajarzyl, albo zajarzyl ale mu sie odechcialo :D bo wprost mu nic takiego nie powiem :O wiec chyba tak juz pozostanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty nadal masz szanse zwlaszcza, ze sie widujecie postaraj sie z nim nawiazac jak najwiekszy kontakt i zobaczysz, ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pracuje tylko w weekendy, wiec widujemy sie co tydzien. wyobraz sobie, ze wczoraj sie umowilismy i ja se myslalam, ze moze to taka randka a on byl tak mega KOLEZENSKI! 😡 ale ja zawsze musze wszystko spartolić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×