Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Ja się jakoś przyzwyczaiłam... Tak o robala bym w życiu nie zjadła, ale przy ilości czereśni, jakie pochłaniam, to się już przyzwyczaiłam :) Za to jak pomyślę o tych pająkach, o których napisałaś, to mi się słabo robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja bym tam zupkę zjadła (oczywiście gdybym jadała zupy) tylko robala bym wyłowiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mleko jest przepyszne, zwłaszcza gotowane, wszelkiego rodzaju kawy na mleku, kakao, bavarka... jeżeli będę miała dzieci to na brak pokarmu nie będę pewnie narzekać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mleczko i na ciepło, i na zimno lubię :) Ale kożuchy są wstrętne... Tylko nie bardzo mogę pić, bo po mleku brzuch mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie lubię tylko grysiku - jak byłam mała Śp. Babcia gotowała mi grysik na mleku - robiła z niego taki grzybek na kształt omletu i posypywała cukrem, do dzisiaj pamiętam ten znienawidzony smak - trauma z dzieciństwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żart taki, Twoja bym chciała zobaczyc kasza manna z cynamonem- narobiłaś mi ochoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, z resztą zawsze mogę sobie jakieś znaleźć widziałam,że szukasz przepisów, jakichś konkretnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale ja nie mam aktualnie żadnej fotki, jestem w trakcie przeinstalowywania systemu a teraz piszę z pracy :) jakby coś to frrr ma moje zdjęcie i może je udostępnić (jak będzie wieczorem) zresztą nie ma za bardzo co oglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
znajomy ma w domu całe gabloty motyli i chrząszczy (oczywiście martwych), jak na to spojrzę to aż mnie wszystko swędzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miałam praktyki w zoo to w budynku terrarium łaziły karaczany, mrówki , prusaki itp.Nigdy nie skusiłam sie tam na proponowana przez pracowników kawę i ciasteczko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mordę- ja dzisiaj stanęłam na wadzę:o jakieś dobre smarowidło ujędrniajace uwiądy mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
albo jak ludzie mają w domu pająki w terrerium albo patyczaki albo co gorsza węże... nie zasnęłabym z czymś takim w jednym pomieszczeniu idąc do lasu zawsze już na skraju znajduję sobie pokaźny patyk i likwiduję napotkane pajęczyny - mimo to już niejeden dorodny pająk znalazł się na mojej twarzy, ohyda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×