Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość Tak bardzoo Kocham Cię - jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś nie piję-wczoraj przedobrzyłam:o no i pobiłam rekord wstawania-najpierw na siusiu o dziewiątej, potem spanko i suka obudziła mnie w samo południe-dostała kość i polazła ją żreć, to ja na drugi bok i tak do 13:30:D ale obudziłam się nieprzytomna mówiąc sobie, że od tego razu ani razu:o:p ale w \"nagrodę\" skosiłam cały trawnik przed chałupą:p🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hippi
Przepraszam ze pytam ale jak wrzucacie tu swoje zdjecia? Wiem ze pewnie mnie nie kojarzycie poniewaz tylko czasem udzielam sie na forum dla kobiet. Ale uwazam ,ze kilka osob tu jest bardzo fajnych i mysle ze fajnie bedzie sobie popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omatko papierufka-Ty mi nic nie mów o budziku-całym rokiem wstawałam o 5:30 i dziękowałam wszystkim świętym, że w weekend mogę drania wyłączyć, postanowiłam skończyć z tą wstawalną ascezą i abstynencją... do września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki :P poczytałam Was sobie troszeczkę :):) lubię czytać co piszecie sobie ;) tylko się nie opijcie bo potem nie ma kto sprzątać :O :P hahahahaahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hippi
Na maila... raczej nie.... no ale skoro nikt nie chce mi pomoc to szkoda. Myslalam ze byloby ok z mojej strony zeby ludzie widzieli jak wygladam skoro czasem sie tu udzielam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Czarna ....pilnuj porządku haha :):):) Hippi ...to nie jest dobry pomysł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myslalam ze byloby ok z mojej strony zeby ludzie widzieli jak wygladam skoro czasem sie tu udzielam" ..Nie wiem co powiedziec...:) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hippi
Co nie jest dobrym pomyslem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna,...ściemniasz cosik :P Hippi ....nie jest dobrym pomysłem wklejać się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hippi
Smiej sie smiej ale ja powaznie nie wiem jak to sie robi! Fajnie ze sa jeszcze tacy ludzie jak kilka osob z tego forum... przynajmniej swiat wydaje sie byc bardziej kolorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykolejony to mi na ochotnika nie wygląda..... Frr.. zmienia pieluchy....... Mistrz gdzies się zapodział...... a ...... Jaruś..... no wiecie..... jego interesują tzytzki a nie jakies brudne czupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ...nie wczuwaj się :P:P:P:P Myrevin ...jak to do czego???? do sprzątania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej imprezie, jakiej imprezie?! Poki co to Kreda rozlala po jednym i tyle.tez mi impreza . Nawet dja nie ma :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×