Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

oo cholercia, booskoo jej. no pojechalby ;) chyba sobie w koncu zafunduje taki weekendzik ;) a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo cholercia, booskoo jej. no pojechalby ;) chyba sobie w koncu zafunduje taki weekendzik ;) a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo cholercia, booskoo jej. no pojechalby ;) chyba sobie w koncu zafunduje taki weekendzik ;) a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to Tobie tez bosko, ja na baseny w ogole nie chodze, bo jestem panikara, nie umiem plywac no i boje sie wody;) ale masazyki, maseczki, sauna o Boze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no zapewne :p kurde musi sie dac jakos zrobic, a to co sie uszkadza przez ta operacje, ze dopiero po ciazach mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sie podowiadywac dokladnie, no nie wyobrazam sobie mnie bez spodniczek, krotkich szortow, bedzie dobrze i zaczniesz pokazywac soje nozki :D a tak przy okazji, jakies dzieciaczki w planach juz sa;)? bo nie masz jeszcze dziecka, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to brac sie do dziela, dziecko to takie szczescie !!:) oo czyli dwojke chcesz, ja tez koniecznie chce wiecej, jak bedzie pierwsze to i drugie, nigdy jedno ja bym chciala najpierw chlopczyka a potem dziewczynke i tak roznica ze 3/4 latka, fajnie tak dla dziewczynki, podkochiwanie sie w kolegach brata i takie tam :D Boze o czym ja pisze, nawet chlopaka nie mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w koncu sie uda ;) ja jestem mlodsza siostra ale z bratem dogaduje sie super:p ale na to chyba nie ma regluly juz, zalezy od charakterkow sama bede miala w domu niedlugo takiego brzdaca, moja siostra w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAki wieczorny temacik... piekę tarte z cytrynowym serem i zaraz spadam na winko ale dzisiaj lunęło! pojechałam do Krakowa ale w sumie tylko na kawę i obiad, do kina jutro pojadę. dostaję szłu sprzątając w biblioteczce, połowa książek zaginęła-pozyczona na wieczne nieoddanie😡 koniec z tym! nie pożyczam, chyba,że za pokwitowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet nie zauwazylam , kiedy ten wieczor nadszedl.nie lubie tak , bo mam takie poczucie straconego dnia. Wyslalam lotka, i kupilam sobie bluzeczke, na wyprzedazy, w pimkie :P) Tylko 3 euro. trzeby przyznac Niemcom, ze wyprzedaze u nich to napradwe okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas już też się poprawili:P ostatnio poszalałam, ale za jakieś 400 pln nakupiłam klapki w venezii, kieckę i spodnie promod, ze 3 t-shirty, spódnicę i cos tam jeszcze szkoda,ze w sklepach z dobrą bielizna tak ceny nie lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy okrutnie mnie meczą, no ale czasem trzeba a przez internet nie umiem:( z reszta znajomi się ze mnie nasmiewaja bezlitośnie, bo nawet piżamę muszę przymierzyc ale tej wiosny poszalam, naprawde, kupiłam ze 40 ciuchów! więcej, niż przez 3 ostatnie lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jeszcze sie pochwale, ze ostatnio kupilam sobie zakiet dzinsowy, conleysa, przeceniony ze 108 euro na 10 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygrałas konkurs na najbardziej okazyjny zakup papierówka, z t6ymi żylakami to tez się kiedyś dowiadywaąłm,ze po ciąży i chociaż takowej nie przewiduję, to mi8 lekarz odradził a spódnic niee noszę z calkiem innych wzgledów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo Ty jestes rozumiejąca:D chyba tam była i księgarnia, o ile mnie pamięc nie myli:D ale moja przyjaciółka pojac nie mogła i jeszcze się mojemu obiektowi westchnięc pochwaliła, jaka jestem gupia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy, wtdey do wódki muszę zaciagnąc koleżanke toaleteę pokazac, bo ostatnio przebiegałysmy tamtędy nie mając czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na jakie to grzyby małzonka posłaąłs zapomniałam zapytać? pieczarki w tesco? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do tostów moze wystarczy:P spadam na wino, pa! ps- wrócę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak juz reklamujesz, to daj linka, chetnie poczytam :) Kreda, a tak powaznie , rozejrzyj sie czy gdzies Ci nie upadlo, cos, jakies resztki jedzenia, itp.Te muchy na kilometr to wyczuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z winkiem mam ten sam problem :O Ale chetnie napije sie czystej, tequili, albo jegermaistera , jesli masz naturalnie:) A jak nie, to dla towarzystwa , jakis soczek poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×