Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ale mieliście tematyyyyyy :P tutaj to zawsze..... albo o rzyganiu :O albo o trocinach z doopy :O albo o tzytzkach jak Jaruś :P nas nawiedzi :P:P:P:P:P:P:P:P:P no to tyle by było ;) chyba ;) jakby się ktoś pytał to jestem od 6 rano w pracy 😡 i niech nikt mnie nie denerwuje , że ma wolne 😡 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zamieszkuja dziesiecioletnia kundlica duża ruda i półtoraroczna kotka rasy maine coon, której ciągle nie mam czasu wysterylizowac i ma ruję za rują:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeż bez łapy znalazł dom w takim gospodarstwie agroturystycznym pośrednio to nie zliczę:P myszkoskoczki tez miałam, jaskółki dwie odchowałam,rybki też sie pojawiały,ale jeszcze w dzieciństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Ja mam kota, ale biorąc pod uwagę moją silną alergię, to i tak za dużo... Kto tu wczoraj mówił o bezsenności?? Pozabijam Was :p Myślałam, że się przekręcę dziś w nocy... Ani minuty normalnego snu!! Czy dzisiaj była może pełnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dołączysz do licznego grona tym samym. Gdzieś o tym przeczytałem.. jak FBI u kogoś coś w skórze znalazło po ponad czterech latach..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tu chodzi o to konstrukcje naszej skóry.. jedna warstwa na chodzi na drugą(czy jakoś tak..:P) i jak coś wejdzie w tą zakładkę to i pięć lat może sobie tam przebywać.. wiem że to trochę nie wesoła widza. :o Ale żyjemy mimo tego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreda, kochana! Jakie piwo? Zrobie taka bibe jakiej swiat nie widzial, a na kaffe przez nastepne 10 lat beda topiki o niej zakladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi coś komp muli... Polecicie jakiegoś prostego darmowego antywirusa do ściągnięcia, żeby sobie kompa przeszukać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiś bezpieczny link do ściągnięcia?? Sorki, że zawracam dupę, ale chcę coś pewnego... Pewnie i tak pełno shitu już naściągałam przy okazji otwierania różnych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie uciekam, będę dysk skanować i się zajmę obiadkiem jakimś :) Mam nadzieję, że za dużo syfu nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj to juz bylam gotowa do siedzenia na kafe a tu nagle :D zadzwonila ma poziomka i wyciagnela na melanzyk, kurde w domu bylam kolo 4 a na rano do pracy :o padam z nog, musze zaraz lignac troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo chociaz jedna :) ach te kobiece zabiegi, sama chyba zaraz sobie zrobie w domu cos w stylu spa :D i do lozeczka pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×