Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

a co do sexu to mi brakuje juz tak bardzo ze nawet juz o tym nie mysle, bo sama mysl doprowadza mnie do szalu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrr ty fetyszysto - chyba nie masz nic przeciwko ze lubie makijaze? turkus, a tam, we francji, nie ma kandydatów do sexu? bierz co chcesz, my nikomu nie powiemy, prawda kafeteriusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambi? pozazdroscisz? czego? przeciez za chwile slub bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale ja sie zazwyczaj nie maluje obowiazkoo jedynie tusz i kredka czarna czasem roz wiec kiepski ze mnie material dla Ciebie hehe ;) a co do sexu, to ja nie chce z byle kim. z Jarkiem chcialam, bo jest w moim typie, ale on nie chcial :O a zawsze myslalam, ze na niezobowiazujacy sex to sie kazdy facet zgodzi:D ja nie narzekam na brak chetnych ja narzekam na brak takich ktorych moja Mala Szanowna bylaby warta :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty z jarkiem powaznie tak chcia.las? a wy znacie sie tylko z kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wykolejony z checia :D frrr a gdzie ja napislam ze slub biore ?:) gdybym brala to nie siedzialbym tu teraz sama zdolowana i spragniona..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frr, no bo go zobaczylam na nk i pomyslalam ze fajny jest a mi teraz niewiele trzeba hehe :D nie no chamsko wyszlo troche a w sumie to chyba nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambi ja cie mogę obrócić , zona spi, ja jestem po kilku piwach, jestem miszczu we francuskim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykolejony moze sie na mnie wkurzyc ze pisalam o nim nie ?;D tak za jego plecami, jutro bede omijac kafe szerokim lukiem i pojutrze chyba tez ;) chyba wpadne dopiero za pare dni:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnie bzykanko mialam jakies poltora roku temu, ostatnie macanko 1 czerwca, ostatnie lizanko 28 czerwca :D boze jak sie juz zna daty to sobie wyobrazcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda z mezczyzna, czy ze soba? jak bylo opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrr tez jestem po kilku piwach, ale by bylo boskoo ;) :p kredaa :( nie jestes zlosliwa.. nie!:):D ide spac bo tak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×