Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

mordka tez mam taki lakier, po Twoim opisie sadze, ze pewnie podobny, zblizony albo taki sam, i bardzo lubie ten kolor :) ale tylko na paznkociach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka.. ale to jest taki cukerkowu, sliczny kolor, taki jaskrawy roz, nie widzialm chyba jeszcze bluzki o takim kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rozowe mam oczojebne trampki jedynie chyba ze delikatny roz na bluzce i tak wole turkusowy :classic_cool: a doda ubiera sie wg mnie koszmarnie:O Czarna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie masz czego :p chyba, ze jak robisz zele, to wielkie szpony, z ogromna iloscia cekinow itp. :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz doda wygladala zajebiscie wedlug mnie, jak brala rozwod, to zalozyla szpileczki, czarne kabaretki, czarne rurki, biala bluzeczke z kolnierzykiem i na to czarny sweterek i do tego krawat:D i miala wtedy boskie okulary i ladnie spiete wlsoy, wygladala wtedy odlotowo, nie tak tandetnie jak zawsze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugie paznokcie sa okej, ale naturalne, tipsy takie dlugie kompletnie mi sie nie podobaja, tyle, ze mwoie o takich naprawde dlugich, fujj ja jak robie to jak najkrotsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam taka sukienke na allegro, tzn taki fason i tez chcialam miec taka bo lubie pokazywac nogi :p ale wlasnie myslalam, ze ksiadz moglby sie wkurzuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo od czwartku juz mnie nie bedzie :) kurde sciagnelam z wczesniejszych stron piosenke od Ciebie "rush, rush" i non stop jej slucham, zajebista piosenka, kocham takie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika - Toy Soldiers a ta nuta to jest taka wypasiona, ze az mi sie plakac chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×