Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

nie rozsmieszaj mnie, zawsze zasypiam za kolkiem. Niedawno jechalem sluzbowo ok 900km z klientem i pod koniec zasnalem. Obudzilem sie jak poczulem pobocze. Gosciu gapil sie na mnie i pyta: panie, co to bylo? a ja: omijalem dziure w drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dosyc tego, Wasz Pańcio idzie spać i żegna swoich poddanych. Kasztelanie Wielka Stopo - żywo wyproś pospólstwo i kaganek ugaś, kontent bede a fikuśnym lizakiem waszmość pannę nagrodzę :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! :D Jezu, wiecie co mi sie przydarzylo? Wracam se wczoraj standardowo o 1 w nocy (bo od 21 marnowalam zycie na kafe), i ide sama samiusieńka nocą ulicą, aż tu nagle jedzie samochod i zatrzymuje sie obok mnie. Z okna wychyla sie dosc ladny mlody Francuz i sie mnie pyta czy nie mam ochoty na sex i czy mu loda nie zrobie 😭 i tak se pomyslalam, ze jak bidna wracam w dzinsach i bluzie z pracy(bo zrozumialabym jeszcze, gdybym wygaldala jak jakas dziwka w mini itd) i ktos calkiem obcy mi proponuje sex to czy.. .. moja desperacja sexualna jest az tak, widoczna? 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×