Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Chlopcy , przestancie sie klocic bo Wam to nie przystoi. Dajcie sobie po mordzie jak juz, napijcie sie potem wodki i ok .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumienie - bardzo sobie schlebiasz facet. Ale ok, czytałem, że ludzie uzależnieni od neta tak mają. Kozak w necie = loozer w realu. Jedyne czym mnie zaskoczyleś, to sugestią, że są lepsze rzeczy od wyskoku na browar w weekend. Możesz zdradzić jakie? uprzedzam z góry - siedzenie przed kompem nie stanowi dla mnie jedynej rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nowi to co? źli? trzaba iśc z postępem :P nowe nie znaczy złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no widze ze bardzo mocno nacisnalem na ten odcisk jednak :D no wiec jesli juz chcesz to koniecznie ciagnac... schlebiac sobie nie msuze, choc lubie, to fakt :D :p poza tym troche smiesznie brzmi ten zarzut od kogos kto wlasnie siedzi przed kompem i szuka kogos na wyjscie na piwo :D a jak juz cie moje plany tak interesuja, to na 21 ide na bilard a potem pizze robic do zjaomych :classic_cool: piwo tez bedzie, chociaz nie jako glowna atrakcja wieczoru :D ale nie boj sie, zazwyczaj siedze w domu, dzis tak sie akurat zlozylo ze wychodze :D :p to przyajmniej wiem ze jadzka to czarna :D pzoa tym si enie kloce, tylko wyciagnalem pewien fakt na swiatlo dzienne a on koniecznie chce sie w to dalej bawic :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się wydaje, że ty nie zrozumiales tego, co napisałem detektywie :D Więc powtórzę - pierwsze posty popełniłem tutaj jakiś czas temu, nie wiem, jak dawno temu, ale jeśli ty wiesz hehe, to bądź tak dobry i mnie uświadom :) Co do twoich rozrywek - bilard, pieczenie pizzy - jakie to kobiece :D Poza tym, bardzo kobieco się wypowiadasz, może warto byłoby więc przyjrzeć się tobie bliżej :D:D:D:D:D:D:D Papierowe - dzięki za fotki!! Normalnie zaniemowilem, bosko wyglądasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D chcesz wiecej? smaruje usta pomadka na mrozie, czesto chodze do fryzjera i mam zawsze obciete paznokcie :D dla ciebie picie piwa to szczyt meskosci jak rozumiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumienie - to ty taki metroseksualny jesteś? a nie masz czasem problemów z określeniem płci? :D Słuchaj, wyjście z kumplami na browara to o wiele lepsza rozrywka niż pichcenie, no, ale ciebie może rajcuje to, że zakładasz babski fartuszek i bawisz się gospodynię :) Zaznaczam - nie mam nic do gejów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcinanie paznokci to metroseksualnosc? :D widzisz, wlasnie sek w tym ze pomimo tego nei mam, ale ty lepiej nie rob takich rzeczy jak pieczenie pizzy, bo jeszcze sie zawahasz :D pewnie o tym ze najlepszymi szefami kuchni sa faceci tez nie wiesz? :p a w znajomych mam rowniez i kolezanki, choc dzis akurat same mezatki :D no i nei tak duzo bo dwie :o :D a i o'sullivan by sie obrazil o to ze jest wielokrotnym mistrzem swiata w babskim sporcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnioslam wrazenie ze dotknely Cie te "mody tłuste szmaty". No przestan, nie przejmuj sie i nie wkurwiaj sie! Szukalas co jeszcze napisal o modach. A czego sie spodziewalas? Tak to jest jak sie "zakumpluje " z kims a potem trzeba go potraktowac moderatorska gumka do scierania. Wydaje mi sie ze nie powinnas tu z nim tak jechac, na swoim nicku. Bo to teraz taka niezreczna sytuacja. Dla obu stron. nie gniewasz sie , ze tak pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumienie - ja też obcinam paznokcie, ale niekoniecznie chce o tym rozmawiać, tymbardziej o pichceniu mistrzu patelni :) Minąłeś się z powołaniem facet, a teraz lepiej udaj się do kuchni, zobacz, czy nic się nie przypala :) a z tymi koleżankami to nie jestem pewien co chcialeś powiedzieć. Chwalisz się czy żalisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierufka, postów Jareczka nie można brać serio, on jest rozchwianym emocjonalnie małolatem i jego resocjalizacja, którą podjęłaś nic nie pomoże:( olej go i już:classic_cool: wróciłam, monrz nie umże, tak powiedział doktór:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche zale :D to czemu mowisz od razu ze jestem metro :D a ze pisze o tym to szukalem czegos co moglbys zinterpretowac na moja niekorzysc no i prosze, zrobiles tak, mimo ze jak mowisz, i tobie nie jest to obce :D :p a w ogole to z wieloma powolaniami sie minalem :p a i ty nie wchodz do kuchni, to niemeskie, wiec szukaj dalej gosposi :D papierowe, nie baw sie w zla modke :o trace wiare w ludzi przez ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe - proszę bardzo :) Dobra, ja mykam na browar. Życzę udanego wieczoru wszystkim paniom, a zwłaszcza Sumieniu k :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumieniek - raczzej o nikowy powrót do przeszłości mi chodziło z tym cicho-ale to już nieistotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tobie milego, twardzielu 🌻 :D no wiec nie psuj tego wrazenia papierowe 😭 :D juz bede grzeczny :( :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumienie k - stary, mam nadzieję, że chociaż ty sam siebie rozumiesz, bo ja ciebie (a raczej to) co tam wypociłeś - ni w ząb :) widocznie myślami jesteś już w piekarniku :) A co do gosposi, z chęcią bym jakąś przygarnął :) Dużo kosztujesz? Ok, nara, potem przeczytam, co tam masz jeszcze do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×