Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

wiesz, ja przelecialem 5 sezonow juz kilka razy :o to zaczalem szukac czy jeszcze czegos nei przeoczylem wiem ze w... lutym zdaje sie mieli emitowac odcinki ktore wypadly z emisji ze wzgledu na mecze czy cos takiego ale nic nie znalazlem, tylko ten benders big score a czy puszczali w koncu te opuszczone to nei wiem, musialbym teraz poszukac :D a robia nowa mowisz? a kiedy puszczaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc od stycznia zrobili juz 3 pelnometrazowe ale upolowalem tylko wyzej wymieniony tytul i "Beast With a Billion Backs" :D plotka głosi, ze jeszcze maja wyjsc cztery, a potem to wszystko potną i zrobią serial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA WIRUSY TROJANY
i pneumokok na dwunastej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ja też dam swoją fotkę
wszyscy mówią że jestem ''dziwny''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tego to nei widzialem, musze wyszperac :D a widze na stronie teraz nawet a czerwono jest zaznaczony :D no to chociaz tyle, mimo ze idea ciecia tych pelnometrazowych srednio mi sie podoba :p zastanawiaja mnei te opuszczone odcinki, bo gdzies keidys czytalem ze jak cos wyskakiwalo, nie pamietam juz tez czy mecze czy jakies debaty polityczne :D no mniejsza o to, to nie puszczali ich potem tylko lecieli dalej z programem i tam sporo ponoc wypadlo i nie zostalo nigdy wyemitowanych a tak patrze po opisach dvd to wszystko widzialem to nei wiem czy tam ejszcze cos bylo, czy na dvd juz wszystko dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam spozniona o 45 minut przerwe 😭 bo musialam bachorkom oberżynę pokroic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kksss
widziałem fotę kredy!!!!!! D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo , juz CI mowie co kroilam :O -2 bakłażany - 6 jabłek - 5 gruszek - 6 ziemniaków wszytsko obrać i pokroić :O i w miedzyczasie sobie na gg pomykalam ale ciii :D dlatego tak długo ;) moja wina, ze akurat jak mam przerwe, to nie ma nikogo? :( tylko zboczony kolega co mi anal proponuje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu taka beznadziejna ta pogoda dzis? pada cały dzień.. ło dureń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garsonka - żakiet i spódnica jak garnitów tylko bez spodni:P ło salceson:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co? salceson - nie wiem nie jadłam, ael wygląda paskudnie i brzydko wzasadzie niezacheca do zjedzania. Ci co jedli mówią że pyszne. garsonek - nie lubie, wiec sa niedobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. dlaczego (i czego) miałabym się bać? :) zajmuje się amatorsko foto(grafiką) i już wiele osób oglądało te zdjęcia chociazby po to aby ocenić czy sie do tego nadaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×