Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Papierowe_Nozyczki witam witam i nic nie szkodzi :D kreda myślisz, że tu lepiej galerii nie pokazywać ? :( dopiero dołączyłam więc musze się rozeznać, ale znam to forum od dawna i...mozliwe, że masz racje, więc może stopka zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może włącz borata i popłacz ze śmiechu :D (jeśli lubisz oczywiście - kwestia gustu) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierufka, wiem, że to nielojalne, ale proszę zapodaj fotkę Jareczka i biję się w swoje duże pierwsi, że nie powiem, że mi wysłałaś, ani też nikomu nie odeślę:classic_cool: możesz to dla mnie zrobić? a ja w zamian obiecam, że nigdy nie będę liczyć niczyich postów, łokej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️😭 Buuu, leje dysc:( siedzę na wsi, pilnuje domu sama jak kołek, miałam sie topless opalac a tu dysc! w dodatku chciałam jechac do tesco,ale utknełam w korku i nie mam ciastek, lodów i chipsów.Będę chudsza,prawda,ale wcale nie szczęśliwsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobre dobre papierufka, ok. ja tylko sprawdzałam Twoją lojalność, a tak na prawdę, to nie mam ochoty oglądać facjaty Jareczka:o na poczcie mam fotki fajniejszego faceta:classic_cool: 🖐️ Arawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierufka jest lojalna kurde,będe jeszcze musiała do roboty jechać... ale moze przy okazji bujne sie do tesco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a może by tak się zmaterializował? obok Kredy? :P niechcący zupełnie dzisiaj zrobiłam zamówienie w merlinie, dwie i pół stówki, ale przynajmniej wesołe ksiazki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio przez przypadek oglądałam seks w wielkim mniescie, jakis odcinek serialu(bo do kina sie nie wybieram).I tam był taka meska dupka..ktos kojarzy? taki wiekowy obwiślaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet na titanicu sie śmiałam eh, bo jak usłyszałam jak całe kino chlipie, to mi się śmiać zachciało nie mam w zwyczaju ryczeć na filmach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, doczytalam, ze kreda ma krolika. ja tez:D baranka a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zrobili se barbecue :( i 20 ludzi sie zlazło :( i sie spili :( i ta moja szefowa ma 2 synow i kazdy ma zone i dziecko. jeden to sie zachowuje jak taki typowy pedalek i gdyby nie to, ze sie cigale gapi na moje cycki to bym go podejrzewala o gejostwo :O a drugi jest zajebisty, przystojny i sympatyczny i jako jedyny ma tu poczucie humoru i mozna z nim pozartowac i kurde od samego poczatku mi sie podobal jako facet. a zone ma modelke :| bardzo sympatyczna zreszta. i maja 6 meisieczna coreczke. i kurwa zawolal mnie, zbeym mu pomogla -uwaga - KIELBASKI polozyc na DESCE, zeby zrobic grilla, i poszlam z nim do kuchni a on mnie probowal pocalowac 😭 w jakim jestem szoku i jaka rozczarowana, bo tak go lubilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze normalnie szok szok szok ale pijany juz jest :( jezuuuu tego to sie nie spodziewalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic, popatrzylam na niego z szokensem na twarzy, odsunelam sie i wyszlam bez slowa, po prostu szok, czegos takiego to bym sie w zyciu nie spodziewala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie smiejesz zludzenie :O tamtemu to bym sie nie dziwila, bo zone ma brzydka i plaska, ale ten 😭 a tak go lubilam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×