Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja przymykam;) wydaje Ci sie jak zwykle:P ciekawe do czego Tobie jezyk moze sluzyc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest straszne, nic nie widzieć:( w każdym razie ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest oko bazyliszka, więc lepiej zeby było zamknięte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie zaspalas
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mialam zaspac, ale nie zaspalam :D spałam dziś 4 godzin, bo spac nie moglam, odzwyczailam sie a dzis do pracy na jeden dzien przyjsc musialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie ze ktos ostro trzepie te tematy, dlatego tak zwalnia. Uwaga, niecenzuralna tresc: Kurwa, ujebała mnie dzisiaj pod łopatką jakaś zmutowana paskuda w żółto-czarne paski, pierdolona celowała chyba prosto w serce. Tak bolało, że aż musiałem zjechać na pobocze i wszamać paczkę panadoli. Na szczescie teraz tylko zdrętwiało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. powiedzmy, ze nazwa kreda mi sie znudzila :P 2. ile razy mam powtarzac, ze pokazuje tylko o pelnej godzinie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam zmienic, ale to dluga historia :P ale pierwsza litere sobie zostawilam :D dlaczego nie wypalil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej :D a no bo na poczatku spoko, wszytsko tak jak planowalysmy, pojechalysmy nad biale, zajebiscie bylo, tam dwie nocki spedzilysmy, potem w sobote rano pojechalysmy do Chelma, bo slub kolezanki, no i pobalowalysmy troche, na drugi dzien wstalysmy i takie poprawiny male no i potem mialysmy jeszcze wracac nad biale i zostac tam do konca tygodnia, ale zadzwonil nasz szefi rozkazal tej mojej ciezarnej kolezance, z ma we wtorek przyjsc do pracy i, ze nic go nie obchodzi i wczoraj wrocilysmy do domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×