Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

nic nie instalowalam on mi sie psul od jakiegos czasu, gg sie nie dalo zainstalowac ani skyope, pojawialo sie ze sie nie da bo cos tam no i teraz nie wlaczyl si ew ogole, tak po prostu to Vista, nie XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa szczuplejsza, inne włosy, nos, czyli coś nowego chcę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frr jak zona kartke zobaczy to nie wiem zy taka spokojna bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wierzcie mi drogie panie ze to nie uosobienie spokoju, jakbyście ją dzisiaj widziały rano, ale siędziało..... co do zdjęć innych lasek, i rozmowy o zdjęciach, tudzież o sexie, to jest ok hałas jest jak jest bałagan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus:D już nie mogę się doczekać:D złośliwa:D a która jest niewinna:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no serio:D wie o zdjęciach, ale nawet ich nie oglądała, nie interesuje ją to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyba mi ufa... kiedyś na koncercie w sierakowie założylismy sie kto pierwszy poderwie dla siebie partnera(w sensie żeby sie na niby umówić):D ona wygrała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to my chyba "inni" jesteśmy, zero jakiejkolwiek zazdrości, zero.... a co do jej złości dzisiaj rano, to nie miała racji, bałagan był po wczorajszych gościach...a ona chciała żebym zaraz szybko wstał i posprzątał to wszystko, a mnie tak strasznie łeb polał......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe poprostu Ci kocha i ma pewność ze Ci nie odbije. Chciałbym takiego faceta co mi zaufa na 100%,bo też mam dużo kolegów. Ło jessu co ja pisze,przecież nie mam ochoty na związek z love:O to wina wina chyba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra; jutro; bo zostawilam laptopa w salonie a burzuje tam teraz siedza, nie chce przeszkadzac co do zazdrosci, to ja mam mase kolegow i nie poswiecilabym znajomosci z nimi dla faceta :/ jakby byl zazdrosny do przesady to bysmy sie musieli pozegnac moj ostatni na szczescie nie okazywal zazdrosci, znaczy no; umiarkowanie (wyszkolilam go :classic_cool: ) i tak fajnego zwiazku jak z nim to jeszcze nigdy nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie..... papierowe, złośnica, widzicie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem zazdrosnica :D ale nie o to chodzi, zeby czegos nie czuc, tylko zeby nad tym panowac a ja panuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×